Prodej stavebního pozemku (1545 m2) v Postupicích na Benešovsku!

Připraveno pro Vás

Prodej stavebního pozemku (1545 m2) v Postupicích na Benešovsku!

V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení. Pozemek o výměře 1545m2. Na pozemku se momentálně z většiny nachází travnatá plocha, a zeleň.

Tento pozemek má zpracovanou dokumentaci na přípojky, na pozemek je dotažen vodovod, kanalizace se nachází v dosahu pozemku, momentálně se zpracovává dokumentace na její připojení (tlaková kanalizační přípojka). V blízké budoucnosti budou v obci realizovány chodníky.

Na pozemku je možno umístit dva domy, případně dva dvojdomy/trojdomy. Velkou výhodou je velkorysý územní plán, který umožňuje zastavět až 60% pozemku, není limitována minimální velikost pozemku. Maximální výška římsy 9m, nebo 12m po hřeben. tzn. až 3,5 patra.


Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě – obci Postupice, odkud se za 55 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Postupice disponují občanskou vybaveností – obchodem s potravinami Jednota a obecním úřadem. Další důležité instituce, jako jsou škola, školka, pošta, restaurace, či nemocnice, ale i mnoho dalšího, naleznete v Benešově (13 min autem). V okolí Postupic je mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů.

Pro více informací mě kontaktujte.

Pozemek se nachází v klidné části obce, vede k němu asfaltová komunikace.

Vymezení pozemku.

Pohled z blízka.

Pohled z pozemku.