Prodej rodinného domu o dvou bytových jednotkách s velkým pozemkem!

Připraveno pro Vás

Prodej rodinného domu o dvou bytových jednotkách s velkým pozemkem!

V zastoupení majitele nabízím rodinný dům o dvou bytových jednotkách, s rozlehlou zahradou o výměře 1902 m2. První bytová jednotka o výměře 96 m2 je situována jako 2+1, v přízemí se nachází samostatná kuchyň, obývací pokoj, koupelna a oddělená toaleta. V horním patře se nachází prostorná ložnice s výhledy do okolní přírody.

K domu náleží samostatná stavba pergoly s krbem. Pergola je díky svému zasklení využitelná i v podzimních a jarních měsících. Dále se na pozemku nachází prostorná garáž o výměře 32m2 a přídavným skladem.

V druhé části domu je aktuálně zřízena klubovna pro posezení s přáteli nad orosenou sklenicí piva (45 m2). Před domem je zřízeno venkovní posezení pod slunečníky. V klubovně jako takové jsou výkonná kamna na tuhá paliva a dvoje sociální zařízení. Podkroví je v této části nevyužité, je možno vybudovat další pokoj, nebo zvětšit klubovnu.

Celá stavba je zateplená. Voda je čerpána z vlastní studny a kanalizace je řešena jímkou. Nemovitost má velký potenciál budoucího využití pro rodinné bydlení, rekreaci spojenou s podnikáním, nebo pro krátkodobý pronájem. Pozemek je dostatečně velký pro přístavbu, nebo stavbu dalšího domu.


Nemovitost je umístěna na okraji Liberce v krásné přírodě a je obklopena lesy. Dům se nachází nedaleko starého města Liberce kam se dostanete autem do 10 minut jízdy. V okolí rodinného domu je spousta příležitostí pro vyžití a to jak k procházkám v přírodě (CHKO Jizerské hory, Dračí Vrch apod.), ale najdeme zde též i vyhlášený golfový klub Ypsilon, mnoho cyklostezek, běžeckých tratí a dalších míst určených nejen ke sportu. Radčice se nachází jen 9 km od Bedřichova, kde je výchozí místo na běžkařské tratě, z čehož budou mít milovníci zimních sportů jistě radost. Nedaleko nemovitosti se nachází autobusová zastávka, koupaliště a v nedalekém centru Liberce najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou restaurace, banky, obchody, úřady a vše, co potřebujete ke každodennímu životu.

 

Dům se nachází na prostorném pozemku a je příjemně zasazen do krajiny. Budete tu mít dokonalý klid.

Součástí zahrady je také garáž a bazén.

V ložnici se vyspí až 3 osoby.

Kuchyně je dostatečně velká a její dispozice jistě potěší každou kuchařku či kuchaře.

Obývací pokoj, respektive společenská místnost je vyhřívaný kachlovým krbem. Budete se tu cítit jako v roubence u babičky.

Koupelna disponuje sprchovým koutem a je zrenovovaná.

Dům také nabízí prostor pro posezení s přáteli či rodinou.