Prodej družstevního bytu 3+kk před rekonstrukcí v pražském Hloubětíně!

Prodej družstevního bytu 3+kk před rekonstrukcí v pražském Hloubětíně!

Hledáte byt k určený k renovaci podle svých představ? Měl by se nacházet na Praze 9, ideálně nedaleko parku s rybníkem? Pokud jste si 3x odpověděli, že ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v panelovém domě v ulici Slévačská, pro Vás bude tím pravým řešením!

Samotný byt je o dispozici 3+kk, rozkládá se v 10. NP (ze 13. NP), na ploše 60,88 m2, náleží k němu ještě zasklená lodžie (6,60 m2) a sklepní kóje v suterénu bytového domu (2,07 m2). Díky orientaci na východ je zde příjemně za každého počasí. Byt je v původním stavu, takže si ho budete moci zrekonstruovat podle svých představ. Je zde poměrně velká flexibilita co se týče možné přestavby dispozic jednotky. Byt disponuje 2 stupačkami, takže se může pozměnit i místo, kde bude kuchyně či koupelna.

Momentálně je dispozice bytu taková, že vstoupíte do předsíně, z níž se dostanete do všech místností. Najdete zde neprůchozí samostatnou ložnici, neprůchozí samostatný dětský pokoj/pracovnu a v neposlední řadě také obývací pokoj, který je oddělen od kuchyně stěnou s průchodem. Z obývacího pokoje se navíc dostanete na lodžii, na níž si můžete dopřát příjemné posezení. Kuchyně je menší, avšak v rámci případné renovace se zde nabízí možnost jejího přeskupení a případného propojení s obývacím pokojem a jídelním koutem. Byt disponuje samostatnou toaletou a samostatnou koupelnou, do nichž se dostanete opět z předsíně. Budoucí majitele jistě potěší i fakt, že jádro je v tomto bytě zděné. Budete tak mít při renovaci o starost méně.

Vytápění bytu, stejně jako ohřev vody, jsou zajištěny ústřední dálkovou formou, do bytu je rovněž zaveden plyn pro účely vaření.

Bytové družstvo se o dům ukázkově stará, v minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí společných prostor, všechny byty mají plastová okna a vyměněné stupačky, fasáda je zateplená, stejně jako střecha, dům disponuje i novými výtahy. Ty zde naleznete celkem 4 – 2 nákladní a 2 pro osobní potřebu. Prostor sklepů byl kompletně zrekonstruován včetně sklepních kójí.

Jednotka je v družstevním vlastnictví, má zcela splacenou anuitu. Bytové družstvo není zadlužené, má ve svém fondu našetřeno.

Umístění bytového domu je v blízkosti zeleně, s pěší dostupností zastávky autobusu Sídliště Lehovec (2 min chůze), metra B Rajská zahrada či Hloubětín (6 min autobusem) nebo tramvajové zastávky Sídliště Hloubětín (6 min chůze). Nedaleko bytového domu (do 10 min chůze) se nachází mateřské i základní školy. Na nákupy jsou vhodné dobře vybavené prodejny Penny Market, Kaufland, Lidl, (všechno cca 10-15 min pěšky). Do 10 minut docházkové vzdálenosti máte lékárnu i poštu, drogerie či prodejnu Pepco. Jen za 6 minut autem se dostanete do OC Černý Most, kde najdete i prodejnu IKEA. Pro procházky a odpočinek je ideální nedaleký lesopark v Kyjích, kde najdete rybník, rozhlednu Doubravka, nedaleko jsou také sportovní „workout“ hřiště, dětská hřiště a mnoho dalšího. Tato zelená oblast skýtá mnoho možností pro aktivní i odpočinkové vyžití pro děti i dospělé.

Přehrát video

Hlavní ložnice.

Ložnice nebo pracovna.

Obývací pokoj nabízí dostatek prostoru pro všechny obyvatele nemovitosti.

Předsíň s úložnými prostory.

Samostatná koupelna a WC.

Kuchyně disponuje plynovým sporákem.

Výhled z lodžie.

Okolí bytového domu v pozadí s bytovým domem, kde se nachází náš byt.

Vizualizace pokojů pro lepší představu o možném budoucím stavu.

Půdorysy bytu pro lepší představě o dispozicích nemovitosti.