Prodej útulné chaty obklopené zelení v Řepčicích u Velkých Popovic!

Prodej útulné chaty obklopené zelení v Řepčicích u Velkých Popovic!

Hledáte chatu, v níž byste mohli trávit krásné chvíle v přírodě, ať už sami, nebo s rodinou? Tak už dále nehledejte, možná je právě tohle ta pravá nabídka pro Vás!

V zastoupení vlastníků Vám nabízím útulnou chatu ve velmi dobrém stavu pro rekreaci o samotě, s partou přátel nebo s rodinou. Chata (56,1 m2) se rozkládá na pozemku o výměře 495 m2, najdete tu i zastřešené posezení s pergolou pro příjemně strávený čas v jakékoliv denní době. K chatě náleží také příjemně prostorná zahrada lemovaná vzrostlou zelení, která vám zajistí dostatek soukromí. Zkrátka zde najdete vše, co potřebujete pro spokojené pobývání v tomto malém ráji v zeleni.

Důležité body:
– příjezd po asfaltu skoro až k chatě (cca 200 m je zpevněná cesta), takřka celoročně přístupné
– vodovod a kanalizace, obojí zavedené do chaty
– zavedená elektřina

Pozemek s chatou se nachází na polosamotě, obklopen lesy a několika dalšími rodinnými či rekreačními stavbami. Díky výhodné lokalitě nedaleko Velkých Popovic či Prahy se obec a její okolí stává čím dál tím více oblíbenějším místem pro žití. Samotná chata má smíšené základy, disponuje dvěma nadzemními podlažími. Uvnitř se nachází vstupní místnost, která plní částečně funkci jídelny a letní kuchyně. Dále zde naleznete průchozí obývací pokoj, samostatnou neprůchozí ložnici, v níž je dostatek prostoru pro minimálně 2 nocležníky a kuchyni, do níž se dostanete z již zmíněného obývacího pokoje. V chatě najdete i samostatnou toaletu, přístupnou zvenčí, z druhé strany budovy. Je zde dostatek prostoru pro přebudování tohoto prostoru na koupelnu s WC, jelikož je sem dotažen vodovod s kanalizací. Po schodech se pak ještě dostanete do patra, kde je další prostor pro spánek nebo pro využití jako dětské klubovny. Dispozičně by se tak dalo hovořit o nemovitosti 3+1. Na zahradě najdete pergolu s posezením a příjemně řešenou zahradu obklopující rovnoměrně celou chatu. Pozemek je prostorný, a i přes vzrostlou zeleň sem dolehne dostatek slunečního svitu. Zaparkovat můžete přímo na pozemku, a to až 2 automobily. Vjezd na pozemek je zajištěn skrze nově nainstalovaná automatizovaná posuvná vrata. Internet je v této lokalitě poskytován od standardních poskytovatelů/operátorů, zejména bezdrátovou cestou.

Chata se nachází v atraktivní lokalitě Prahy – východ, necelé 3 km od Velkých Popovic, odkud se za 30 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Obchody s potravinami najdete v nedalekých Sulicích (LIDL – 10 min autem), nebo Velkých Popovicích, stejně jako školu, školku, obecní úřad, poštu, lékárnu a další obchody a služby. Do Velkých Popovic se autem dostanete za 7 minut, stejně jako autobusem č. 761, který Vás do místa sveze za 17 minut.

Srdečně Vás zvu na prohlídku!

Přehrát video

Veranda současně plní funkci i jídelny a letní kuchyňky.

Obývací pokoj v přízemí.

Ložnice v přízemí pojme až 2 nocležníky.

Do kuchyně se dostanete z obývacího pokoje.

V prvním patře najdete ložnici s odpočinkovou zónou.

Toaleta je prozatím přístupná zvenčí - je možné ji přestavět i díky nově dotažené kanalizaci.

Pohled na zahradu obklopující dům.

Před chatou je zastřešené posezení obklopené zelení.

Vjezd na pozemek je zajištěn skrze nová automatická posuvná vrata.

Pohled na nemovitost z dronu.

3D a 2D okótované půdorysy k lepší představě o dispozicích nemovitosti.