Prodej útulné chaty obklopené zelení v Hrusicích u Mirošovic!

Připraveno pro Vás

Prodej útulné chaty obklopené zelení v Hrusicích u Mirošovic!

Hledáte chatu, v níž byste mohli trávit krásné chvíle v přírodě, ať už sami, nebo s rodinou? Tak už dále nehledejte, možná je právě tohle ta pravá nabídka pro Vás!

V zastoupení vlastníků Vám nabízím útulnou zrekonstruovanou dřevěnou chatu vhodnou k rekreaci. Chata (84 m2) se rozkládá na pozemku o výměře 1687 m2, u domu najdete terasu pro příjemné posezení s rodinou či přáteli, rozlehlou zahradu a zděný sklep, plnící částečně i funkci kůlny. Zkrátka vše, co potřebujete pro spokojené pobývání v tomto malém ráji v zeleni.

Důležité body:
– příjezd je po asfaltu a poté po zpevněné lesní cestě až k chatě
– dostatečný zdroj vody (studna), pitná voda, zavedená elektřina
– dvoukomorový septik, který se nemusí tak často vyvážet
– plastová okna ve většině domu.
– připraveno k nastěhování, bez jakýchkoli nutných oprav a rekonstrukcí
– užitkovou vodu lze nabírat z potoka u pozemku

Pozemek s chatou se nachází na polosamotě, obklopen lesy a několika dalšími rekreačními stavbami. Díky skvělé lokalitě nedaleko Mnichovic, Říčan a Prahy se obec a její okolí stává čím dál tím více oblíbenějším místem pro žití.

Samotná chata je kompletně dřevěná, podsklepená část je však z cihel. V chatě najdete jedno podzemní podlaží a dvě nadzemní podlaží. V podzemním podlaží se nachází dvě místnosti plnící funkci kůlny a koupelna se sprchovým koutem a toaletou, která byla zrenovována před 5 lety. Podzemní podlaží je nyní přístupné samostatným vchodem, velmi jednoduše lze propojit interiérovým schodištěm. V 1. NP najdete terasu přilehlou k domu, kde můžete grilovat nebo si tu jen tak posedět. Uvnitř pak najdete verandu, kuchyni a obývací pokoj. Do 2. NP se dostanete po schodech vedoucích z obývacího pokoje v 1. NP. Najdete tu ložnici oddělenou do 2 zón. Vyspí se zde pohodlně několik nocležníků. Dispozičně by se dalo hovořit o nemovitosti 2+1. Chata je řešena kaskádovitě, jelikož je postavena ve svahu.

Pozemek je prostorný, obklopují ho vzrostlé stromy a spousta zeleně, avšak dolehne sem i dostatek slunečního svitu. Zahrada zde dříve byla hojně využívána k pěstování nejrůznějších plodin, je zde tedy zaručeně úrodná půda. Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je k dispozici ze studny – vrtané, odpad je velmi dobře vyřešen dvoukomorovým septikem. Zaparkovat můžete přímo na pozemku, a to klidně i několika auty. Internet je v této lokalitě poskytován od standardních poskytovatelů/operátorů, zejména bezdrátovou cestou.

Chata se nachází v atraktivní lokalitě Prahy – východ, odkud se za 36 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Pokud využijete MHD, je zde nejlepší kombinace vlaku S9 do Strančic a autobusu č. 490. Celá cesta trvá přibližně 1 hodinu. Vedlejší obce disponují občanskou vybaveností – obchody s potravinami, poštou, školami, školkami i městským úřadem. Nejlepší je jet přímo do Mnichovic, Pyšel nebo Říčan, kde najdete vše na jednom místě.

Srdečně Vás zvu na prohlídku!

Přehrát video

Veranda, jídelna a obývák v jednom. Při tomto výhledu není potřeba ani televize.

Obývací pokoj poslouží i jako případná noclehárna.

Kuchyně je plně vybavená a samostatná.

Ve 2. NP se vyspí několik nocležníků, je zde dostatek prostoru pro více postelí.

Koupelna je nedávno zrenovovaná a najdete ji ve sklepě.

K chatě náleží terasa k posezení.

Exteriér chaty.

Řekněte sami, není to nádhera?

Sklep má samostatný vchod a slouží jako skladovací prostor.

Pohled na okolí chaty z dronu.

3D a okótované 2D půdorysy pro lepší představu o dispozicích nemovitosti.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.