Prodej třípodlažního rodinného domu na pražském Chodově!

Prodej třípodlažního rodinného domu na pražském Chodově!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobru dostupností do centra Prahy, ale také na výpadovky? Pak jste možná našli řešení. Tento vícegenerační rodinný dům se zahradou si Vás jistě získá. Čtvrť, ve níž se dům nachází, je velmi klidná, ovšem disponuje plnou občanskou vybaveností.

Tento cihlový dům o 3 nadzemních podlažích se nachází na pozemku o výměře 800 m2. K domu náleží garáž dvě parkovací stání na pozemku, avšak dostatek parkovacích míst je také na ulici před domem. Na zahradě se nachází skleník, zahradní domek a místo pro posezení s přáteli či rodinou. Ve spodním patře domu se kromě předsíně nachází také koupelna s vanou, 3 pokoje a kuchyň. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete obývací pokoj, ložnici, kuchyni, koupelnu s vanou, samostatné WC a pracovnu v mezipatře. V podkroví se kromě velké haly nachází také 2 pokoje, komora, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Výhled je zde do zeleně, vyhnete se ruchu velkoměsta a budete si tak připadat téměř jako na vesnici. Nemovitost je ideální pro rodiny, jako vícegenerační bydlení, nebo jako ideální místo pro skloubení bydlení a podnikání. Dům lze po přestavbě rozdělit na dvě, až tři bytové jednotky. Objekt doposud sloužil jako dvougenerační bydlení, a tak, pokud hledáte stejnou alternativu, pohodlně a včetně zachování soukromí takto může sloužit i Vám.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, nachází se zde také kotel na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Celý objekt prošel významnou přestavbou, přístavbou a rekonstrukcí v roce 2006, je tedy podřízen moderním trendům výstavby.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Během 15 minut se chůzí dostanete ke Kunratickému lesu, nedaleko se nachází také Milíčovský les a Hostivařský lesopark, které vybízejí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. V okruhu 5 minut pěší chůzí naleznete obchodní centrum Westfield Chodov, kde si můžete nejen nakoupit, ale také se zde můžete příjemně najíst. Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Albert či Lidl. Na Chodově se nachází základní i mateřské školy, úřady, lékárny nebo mnohá sportoviště všeho druhu. V blízkosti domu se nachází akademie, SOŠ a VOš MICHAEL, ale také mnohé základní a mateřské školy. Prestižní akademie PORG se od domu nachází přibližně 10 minut automobilem.

Do centra dostanete autobusem nebo metrem do 30 minut. Je zde dobré napojení na metro C (ve stanici Chodov). Na metro se dostanete pěší chůzí do 5 minut, a to přes lávku, spojující zástavbu rodinných domů s kancelářskou a obchodní čtvrtí. Dostupnost autem je od nemovitosti také velmi příznivá. Během několika minut se dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky.

Projděte si dům pomocí 3D virtuální prohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, technickou zprávu, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Pokoje ve 3.NP. jsou prosvětlené a prostorné.

Hala ve 3.NP může posloužit i jako další místnost.

Koupelna ve 3.NP.

Obývací pokoj ve 2.NP je prostorný, dostanete se z něj do 3.NP.

Ložnice ve 2.NP.

Kuchyně ve 2.NP.

Koupelna a WC ve 2.NP.

Pokoje v 1.NP.

Zahrada s pergolou a parkovacími místy.

Dům při pohledu zvenčí.

3D a 2D okótované půdorysy pro lepší představu o dispozicích nemovitosti.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.