Prodej třípodlažního rodinného domu na pražském Chodově!

Prodej třípodlažního rodinného domu na pražském Chodově!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobru dostupností do centra Prahy, ale také na výpadovky? Pak jste možná našli řešení. Tento vícegenerační rodinný dům se zahradou si Vás jistě získá. Čtvrť, ve níž se dům nachází, je velmi klidná, ovšem disponuje plnou občanskou vybaveností.

Tento cihlový dům o 3 nadzemních podlažích se nachází na pozemku o výměře 800 m2. K domu náleží garáž dvě parkovací stání na pozemku, avšak dostatek parkovacích míst je také na ulici před domem. Na zahradě se nachází skleník, zahradní domek a místo pro posezení s přáteli či rodinou. Ve spodním patře domu se kromě předsíně nachází také koupelna s vanou, 3 pokoje a kuchyň. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete obývací pokoj, ložnici, kuchyni, koupelnu s vanou, samostatné WC a pracovnu v mezipatře. V podkroví se kromě velké haly nachází také 2 pokoje, komora, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Nemovitost je ideální pro rodiny, jako vícegenerační bydlení, nebo jako ideální místo pro skloubení bydlení a podnikání. Dům lze po přestavbě rozdělit na dvě, až tři bytové jednotky.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, nachází se zde také kotel na tuhá paliva. Nemovitost je napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Během 15 minut se chůzí dostanete ke Kunratickému lesu, nedaleko se nachází také Milíčovský les a Hostivařský lesopark, které vybízejí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. V městské části také naleznete obchodní centrum Westfield Chodov . Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Albert či Lidl. Na Chodově se nachází základní i mateřské školy, úřady, lékárny nebo mnohá sportoviště všeho druhu.

Do centra dostanete autobusem nebo metrem do 30 minut. Je zde dobré napojení na metro C (ve stanici Chodov). Dostupnost autem je od nemovitosti také velmi příznivá. Během několika minut se dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky.

Projděte si dům pomocí 3D virtuální prohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, technickou zprávu, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Pracovna ve 3. NP, která může sloužit i jako dětský pokoj.

Ložnice ve 3. NP je velmi prostorná a příjemně prosvětlená. Navíc je z ní krásný výhled, stejně jako z pracovny zmíněné výše.

Hala ve 3. NP, která může sloužit i jako místo pro přespání pro návštěvy.

Koupelna ve 3. NP je dostatečně prostorná.

Pokoje ve 2.NP jsou velmi prostorné pro malé i velké nocležníky.

Prostorný obývací pokoj s průhledem do kuchyně.

Prostorná kuchyně, které má dům celkem dvě - v 1. a 2. NP.

Koupelna v nižším patře.

Výhled z francouzského okna vypadá takto.

Pergola pro posezení s rodinou či přáteli je zastřešená a nechybí ani krb.

Malebná zahrada za domem.

Pohled na exteriér domu.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům