Prodej tradičně netradičního vícegeneračního rodinného domu ve Stehelčevsi u Kladna!

Prodej tradičně netradičního vícegeneračního rodinného domu ve Stehelčevsi u Kladna!

Hledáte příjemné místo k bydlení s klidnou atmosférou a dobru dostupností do Kladna, Slaného nebo Prahy, ale také na stěžejní výpadovky? Pak jste na správném místě! Tento vícegenerační rodinný dům se zahradou, který je novinkou v mé nabídce, si Vás jistě získá.

Zmiňovaná nemovitost je zděný dům z plynosilikátových tvárnic o 3 nadzemních podlažích, nacházející se na pozemku o výměře 515 m2. K domu náleží garáž, do které pohodlně zaparkujete dva vozy a uložíte spoustu dalších věcí. Ve spodním patře domu se kromě předsíně nebo, chcete-li – haly, nachází také pracovna, obývací pokoj, koupelna, kuchyně, komora a technická místnost. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete ložnici, dětský pokoj, pracovnu, koupelnu s toaletou a místnost, kterou můžete přetvořit třeba na tělocvičnu. V podkroví se nachází další 4 pokoje. Nemovitost je ideální pro rodiny, jako vícegenerační bydlení, nebo jako ideální místo pro skloubení bydlení a podnikání, či jako doposud, umělecké činnosti. Dům lze po přestavbě rozdělit do 2-3 bytových jednotek.

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o stavbu, stojící v obci několik desítek let, není tomu tak. Jedná se o novostavbu z roku 2016, která je zasazená do tradiční zástavby v okolí a je velmi kvalitně zpracována. Na zahradě je dostatek prostoru pro letní posezení, grilování, i několik plodících ovocných stromů.

Dům je vytápěn tepelným čerpadlem. Nemovitost je napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu. K dispozici tu budete mít také funkční studnu s dostatkem vody, pro kterou si v dávných dobách chodila celá vesnice.

V blízkosti nemovitosti najdete obchody, školy, restaurace i poštu. Nedaleko nemovitosti máte nespočet polí a stezek, které vybízejí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. Nejbližší supermarket Billa se nachází na sjezdu z dálnice, v komerční zóně naleznete také několik restaurací, čerpací stanici s automyčkou a servisem. Stehelčeves disponuje základní i mateřskou školou, ale i poštou, nejbližší lékárna je pak opět v nedalekém Brandýsku.

Na stanici metra Veleslavín se dostanete autobusem za pouhých 26 minut. Nedaleký nájezd na dálnici D7 a Pražský okruh vás pohodlně spojí i s jižní částí Prahy. Do Kladna se dostanete autem za 10 minut, autobusem za 20 minut.

V případě zájmu Vám rád poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Obývací pokoj s jídelnou, který má ještě navíc krb? No není to dokonalost sama?

Chodba ve vrchním patře je velmi vzdušná, jak můžete vidět, je zde dostatek prostoru i pro komody nebo skříně.

První z koupelen je velmi prostorná, disponuje vanou, wc a bidetem.

Moderní a přesto tradiční kuchyně vám zajistí vaření s plným komfortem moderních spotřebičů.

Jeden z mnoha pokojů. Má stejně jako ostatní obytné pokoje dřevodekorovou podlahu.

Schody do vrchních pater vedou ze vzdušné chodby.

Ložnice v patře nabízí dostatek prostoru pro nocležníky a příjemné prosvětlení díky střešním oknům.

Druhá koupelna s vanou a toaletou.

Přestože dům budí dojem, jako by tu stál už 100 let, jedná se o novostavbu! A velmi vydařenou. Představte si, že sedíte na dvoře a popíjíte svůj oblíbený lahodný mok...

3D a 2D okótované půdorysy všech podlaží pro lepší představu o dispozicích celého objektu.