Prodej stavebního pozemku 892 m2 v Mnichovicích na Tehové!

Připraveno pro Vás

Prodej stavebního pozemku 892 m2 v Mnichovicích na Tehové!

V zastoupení vlastníků vám nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci.

V prodeji je rovinatý pozemek o výměře 892 m2. Nachází se v obci Mnichovice, části Tehová. Pozemek teď z většiny tvoří travnatá plocha a vzrostlá zeleň spolu s chatkou. K pozemku byla vypracována studie, řešící mimo jiné i realizaci kanalizace a vodovodu, a současně na ni bylo vydáno kladné závazné stanovisko pro stavbu rodinného domu od odboru územního plánování v Říčanech. Můžete si zde tedy postavit jeden, nebo i dva domy – viz studie, kterou naleznete ve fotografiích.Pozemek je připojen na elektřinu, voda je zde k dispozici z vrtané studny, odpad je prozatím nutno řešit formou septiku. Je odtud krásný výhled na protější svah a místo je navíc obklopeno zelení. Budete zde tak mít zachovaný klid a soukromí.

Podle územního plánu zde lze v budoucnu, za podmínek, že již bude dokončena nová kanalizace s vodovodem, postavit rodinný dům s maximální zastaveností pozemku 15 % a výškou maximálně 7 m. V současnosti lze na obou pozemcích obývat v objektu rekreačního charakteru, a to buďto v tom stávajícím, nebo v nově postaveném, který může mít rozlohu až 120 m2. Toto místo tak nabízí dvě varianty využití a zástavby.

Nemovitosti se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Pro více informací mě kontaktujte.

Na pozemku se aktuálně nacházejí 2 menší chaty. Původně se jednalo o 2 menší pozemky, nyní však patří k sobě a tvoří jeden velký celek.

Kromě chat se na pozemku nachází vzrostlá zeleň, primárně stromy. Kvůli případné stavbě pak není problém s jejím pokácením.

Zde je pozemek vymezen shora.

Studie na dva domy, nebo jen na jeden dům.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.