Prodej stavebního pozemku (906 m2) v Michovicích na Tehové!

Připraveno pro Vás

Prodej stavebního pozemku (906 m2) v Michovicích na Tehové!

V zastoupení vlastníků vám nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci.

Tento podlouhlý rovinatý pozemek o výměře 906 m2 se nachází v obci Mnichovice, části Tehová. Na pozemku se momentálně z většiny nachází travnatá plocha a vzrostlá zeleň spolu s dvěma menšími chatkami. K pozemku je zpracována studie na realizaci kanalizace a vodovodu. Pozemek je připojen na elektřinu, voda je zde k dispozici z kopané studny, odpad je nutné řešit formou septiku. Z pozemku je krásný výhled na protější svah, navíc je obklopen zelení. Budete zde tak mít zachovaný klid a soukromí.

Podle územního plánu zde lze v budoucnu, za podmínek, že již bude dokončena nová kanalizace s vodovodem, postavit rodinný dům s maximální zastaveností pozemku 15 % a výškou maximálně 7 m. V současnosti lze pozemek obývat v objektu rekreačního charakteru, a to buďto v tom stávajícím, nebo v nově postaveném, který může mít rozlohu až 120 m2. Pozemek tak nabízí dvě varianty využití a zástavby.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Na pozemku se aktuálně nacházejí 2 menší chaty. Původně se jednalo o 2 menší pozemky, nyní však patří k sobě a tvoří jeden velký celek.

Kromě chat se na pozemku nachází vzrostlá zeleň, primárně stromy. Kvůli případné stavbě pak není problém s jejím pokácením.

Zde je pozemek vymezen shora.