Prodej stavebního pozemku 361 m2 (+60 m2 cesta) s výhledem v Mnichovicích na Tehové!

Připraveno pro Vás

Prodej stavebního pozemku 361 m2 (+60 m2 cesta) s výhledem v Mnichovicích na Tehové!

V zastoupení vlastníků vám nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci.

V prodeji je východně orientovaný pozemek o celkové výměře 361 m2 + 60m2 podíl na příjezdové cestě. Nachází se v obci Mnichovice, části Tehová. Pozemek teď z většiny tvoří travnatá plocha a vzrostlá zeleň spolu se základovou deskou k původně zamýšlené stavbě. Terén je rovinatý až mírně svažitý. K pozemku byla vypracována studie. Navržený objekt dle studie maximálně využívá potenciál pozemku a byl odsouhlasen závazným stanoviskem úřadu územního plánování v Říčanech. Můžete si zde tedy postavit dům – viz studie, kterou naleznete ve fotografiích. Pozemek je připojen na elektřinu, elektroměr se již nachází na pozemku, vodovod je dotažen asi 50 m od pozemku (odbočka k pozemku je již zřízena), odpad je nutno řešit formou jímky nebo ČOV. Z pozemku je krásný výhled na protější svah a místo je navíc obklopeno zelení. Budete zde tak mít zachovaný klid a soukromí. K pozemku náleží také podíl 1/6 na cestě, který činí 60 m2.

Pozemek je ideální pro výstavbu tiny house a nebo nízkonákladového bydlení, tudíž je vhodný nejen pro mladé páry, ale i jednotlivce.

Nemovitost se nachází v atraktivní lokalitě Mnichovic, odkud se za 30 minut vlakem dostanete do centra Hlavního města. Město Mnichovice disponuje občanskou vybaveností – obchody s potravinami, školou, školkou, poštou, městským úřadem, nespočtem restaurací, veterinou. Mnichovicemi prochází nově postavená cyklostezka, po které se pohodlně dostanete až do Prahy (kolovraty), celá trasa měří 14km.

Pro více informací mě kontaktujte.

 

K pozemku byla vypracována architektonická studie splňující požadavky územního plánu.

Půdorysy budoucího domu můžete vidět zde.

Vymezení pozemku na pohledech z dronu.

Pozemek z bližší perspektivy.

Přesné vymezení hranic pozemku si můžete prohlédnout zde.

Zde vidíte zakomponování návrhu z územní studie do reálné zástavby.