Prodej rozlehlého rovinatého pozemku v obci Bílé Vchynice nedaleko Kladrub nad Labem!

Připraveno pro Vás

Prodej rozlehlého rovinatého pozemku v obci Bílé Vchynice nedaleko Kladrub nad Labem!

Hledáte pozemek na pomezí Středočeského, Královéhradeckého a Pardubického kraje? Pak jste na správném místě! V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci. Tento rovinatý pozemek o výměře 1300 m2, který tvoří z většiny travnatá plocha a zeleň, si vás jistě získá.

Na pozemek jsou dotaženy přípojky vodovodu a kanalizace. Odběr elektřiny lze jednoduše vyřídit s ČEZ, vedení el. proudu podél pozemku. Celá plocha je již oplocená.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

Pozemek se nachází v příjemné lokalitě – v obci Bílé Vchynice, nedaleko Kladrub nad Labem, odkud se za hodinu jízdy autem dostanete do centra Hlavního města, za 35 minut do Pardubic a za 27 minut do Kolína. Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekých Kladrubech nad Labem v Kolíně, nebo Pardubicích, kde najdete veškeré obchody a služby, restaurační zařízení, úřady, poštu, školy, školky, apod. Nakoupit si můtete v prodejnách Lidl, Kaufland, Billa či Penny, které se nacházejí v již zmíněných obcích, nebo v menších obchůdcích v přilehlých vesnicích. V okolí se nachází mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Pohled na okolí přímo z pozemku.

Pohled na pozemek z nadhledu z dronu.

Pohled na pozemek z výšky. Nachází se téměř na kraji obce a je obklopen krásnou přírodou.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.