Prodej rovinatého pozemku (931 m2) v Doubku u Říčan!

Připraveno pro Vás

Prodej rovinatého pozemku (931 m2) v Doubku u Říčan!

V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci. Pozemek je o výměře 931 m2 a nachází se zde momentálně z většiny travnatá plocha a zeleň, terén je rovinatý.

Na pozemku se nachází vrtaná studna s pitnou vodou, jsou na něj také dotaženy přípojky elektřiny a kanalizace. Pozemek je již celý oplocený.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Zastavitelnost pozemku je až 20 % v případě stavby hlavní a až 10 % v případě stavby doplňkové včetně ostatních zpevněných ploch. Nová zástavba pak musí respektovat stávající výškovou strukturu okolních staveb.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě – obci Doubek u Říčan, odkud se za 40 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekých Říčanech, kde najdete obchody a služby, restaurační zařízení, úřady, poštu, školy, školky, apod. Nakoupit si můtete v nedalekých prodejnách Lidl, Kaufland, Billa či Penny, které se nacházejí v Říčanech (10 minut autem). V okolí Doubku je mimo jiné mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Takto vypadá pozemek ze země.

Záběry pozemku z dronu.

Vymezení pozemku z výšky...

...a shora.