Prodej rovinatého pozemku 1020 m2 v Plaňanech u Kolína!

Připraveno pro Vás

Prodej rovinatého pozemku 1020 m2 v Plaňanech u Kolína!

V zastoupení vlastníků nabízím rovinatý stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení či rodinné rekreaci. Pozemek je o výměře 1020 m2 a nachází se zde momentálně z většiny travnatá plocha a zeleň. Prosluněný pozmek se nachází v klidné části v trvalé zástavbě obce, dále od hlavní silnice.

Na hranici pozemku se nachází vodovodní přípojka, kanalizační přípojka, ale také jsou sem dovedeny elektřina a plyn. Pozemek je částečně oplocený, a to od sousedních nemovitostí.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Zastavitelnost pozemku je až 35 %, a to včetně ostatních zpevněných ploch. Výška budoucí stavby jsou 2 patra. V případě stavby s podkrovím je nutno mít sedlovou střechu, anebo zachovat 2 patra, ale bez sedlové střechy.stavba musí mít sedlovou střechu, Nová zástavba musí respektovat stávající výškovou strukturu okolních staveb.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě – obci Plaňany u Kolína, odkud se do 60 minut autem dostanete do centra Hlavního města. Veškerou občanskou vybavenost najdete v nedalekém Kolíně, kde najdete obchody a služby, restaurační zařízení, úřady, poštu, školy, školky, apod. Nakoupit si můtete v nedalekých prodejnách Lidl, Kaufland, Billa, Albert či Penny, které se nacházejí v Kolíně (10 minut autem), nejbližší potraviny jsou v Pečkách (5 minut autem).. V okolí Plaňan je mimo jiné mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci. Mateřské a základní školy najdete v okolních obcích Vrbová Lhota, Velim nebo v Kolíně (Vše do 20 minut autem)..

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Bližší pohled na pozemek můžete vidět na snímcích výše. Je rovinatý a momentálně jej zaplňuje zeleň.

Pohled na pozemek shora a jeho vymezení.

Zde můžete vidět, kde se pozemek nachází v rámci celé obce a přilehlého okolí.