Prodej rodinného domu 4+1 ve Vlašimi!

Prodej rodinného domu 4+1 ve Vlašimi!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dostatkem prostoru pro celou rodinu v jihovýchodní části Středních Čech? Pak jste možná našli to pravé místo pro vás! Tento rodinný dům o dispozici 4+1 se nachází v klidné části Vlašimi, a to na pozemku o výměře 255 m2. 

Dům disponuje dvěma podlažími, z nichž se v 1,NP nachází 4 pokoje, jedna kuchyně, koupelna s vanou, WC a komora. Ve 2. NP se nad jednou polovinou domu rozkládá prostorná půda, která se dá v budoucnu využít k přestavbě 2-3 pokojů, nebo nadále využívat jako skladovací prostor. Vstup na půdu je přímo z chodby a tak se z domu může stát například i dvougenerační bydlení. K domu náleží také malá zahrádka s terasou pro posezení s přáteli či s rodinou, kůlna a malá dílna. Parkovat lze na ulici před domem.  

Dům je kompletně zateplený polystyrenovými deskami, směrem do ulice jsou vyměněna nová eurookna a směrem do dvora jsou okna špaletová (dřevěná). 

Nemovitost je napojena na vodovod, k dispozici je však také studna, dále na kanalizaci a elektřinu a vytápění je zajištěno elektrokotlem + krbem na tuhá paliva. 

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Do 15 minut se chůzí dostanete k zámeckému parku ve Vlašimi, kde se můžete procházet v zeleni, pro sportovce, nesportovce a milovníky zeleně je v okolí nespočet lesů a míst k odpočinku. Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Billa či Lidl. Pro potřebě širšího spektra obchodů  si můžete zajet do Benešova, vzdáleného autem jen 20 minut. Ve Vlašimi naleznete úřad, poštu, mateřské, základní i střední školy. 

Doprava do města je možná vlaky, autobusy, případně po vlastní ose automobilem, a to nejlépe přes dálnici D1 nebo po silnici z Benešova. 

Projděte si dům pomocí 3D virtuální prohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Jídelna, respektive společenská místnost.

První ložnice, která může v budoucnu sloužit například jako dětský pokoj.

Druhá ložnice je taktéž prostorná.

Momentální podoba kuchyně.

Multifunkční místnost pro hosty.

Koupelna s oddělenou toaletou.

Půda a kůlna nyní slouží jako skladovací prostory. Z půdy lze v budoucnu přetvořit obytné patro se 2-3 pokoji.

K domu náleží i útulný dvorek ve vnitrobloku. Ideální pro klidné posezení s rodinou či přáteli.

Vymezení pozemku na záběrech z dronu.

Půdorys s podobou možného budoucího stavu nemovitosti.