Prodej řadového rodinného domu v pražských Záběhlicích!

Prodej řadového rodinného domu v pražských Záběhlicích!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dostatkem prostoru pro celou rodinu v klidné části Hlavního města? Pak jste možná našli to pravé místo pro vás! Tento rodinný dům o aktuální dispozici 4+kk, s prostorným sklepem, garáží, půdou a zahradou v zadní části domu, se nachází v Záběhlicích na pozemku o výměře 150 m2.

Dům momentálně disponuje čtyřmi podlažími, z nichž se v -1,PP, respektive ve sníženém přízemí, nachází garáž, velká místnost, která nabízí mnoho možností pro využití a také menší místnost určená primárně na skladování potravin. V 1.NP se nachází chodba, samostatná toaleta a 2 pokoje (z toho jeden s kuchyní a dveřmi na zahradu). Ve 2. NP se nachází 2 prostorné pokoje, a koupelna. 3.NP tvoří půda, která kopíruje obvodové zdi domu a lze ji tak využívat nejen pro uskladnění věcí, ale také pro případnou přístavbu pokojů. Jak již bylo uvedeno výše, k domu náleží také zahrádka s terasou pro posezení s přáteli či s rodinou. Parkovat lze na ulici před domem nebo v již zmíněné garáži.

Dům je kompletně zateplený polystyrenovými deskami.

Nemovitost je napojena na vodovod, kanalizaci a elektřinu a vytápění je zajištěno plynovým kotlem.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Do 15 minut se MHD či autem dostanete do Přírodního parku meandry Botiče, nebo do Hostivařského lesoparku, kde se můžete procházet i sportovat. Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Albert (6 minut chůze), Tesco (8 minut chůze) či Penny (11 minut chůze), supermarket LIDL máte vzdálený jen 12 minut MHD/5 minut autem. Pro potřebě širšího spektra obchodů si můžete zajet do Vivo! Hostivař, vzdáleného MHD jen 8 minut. Nedaleko nemovitosti pak v docházkové vzdálenosti několika minut naleznete lékárnu, poštu, polikliniku, solnou jeskyni a vícero mateřských i základních škol.

Doprava do centra města, ale i ven z něj, je možná vlakem, autobusem či tramvají (MHD – nejbližší zastávky se jmenují Zahradní město a Hlohová), případně po vlastní ose automobilem, a to nejlépe přes jižní spojku, kterou máte prakticky za rohem.

Projděte si dům pomocí 3D virtuální prohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této zajímavé nemovitosti.

Přehrát video

Obývací pokoj, z něhož je vstup na zahradu.

Kuchyně v 1.NP.

Takto vypadá schodiště a chodba v přízemí a v prvním patře.

Pokoje ve 2.NP.

Koupelna s WC.

Garáž a velká sklepní místnost.

Půda nabízí potenciál k přístavbě dalších pokojů.

Pohled na zahradu z oken ve 2.NP.

Zadní část domu se zahradou.

Přední část domu, vchod a vjezd do garáže.

Zde je dům na záběrech z dronu.

3D a 2D okótované půdorysy celého domu pro lepší představu o jeho dispozicích.