Prodej prostorného pozemku (1380 m2) s výhledem na posázavské údolí!

Prodej prostorného pozemku (1380 m2) s výhledem na posázavské údolí!

Hledáte pozemek na stavbu svého vysněného bydlení? Měl by se nacházet na pomezí Středočeského kraje a Prahy? Pak jste na správném místě! Tento rovinatý pozemek o výměře 1380 m2, který tvoří z většiny travnatá plocha a zeleň, si vás jistě získá.

Na pozemek mohou být dotaženy přípojky elektřiny, vodovodu a kanalizace, a to na náklady prodávajícího. Na pozemek je vypracována studie s vydaným kladným závazným stanoviskem pro výstavbu rodinného domu. Jelikož se parcela nachází na kopci, je odtud krásný výhled do posázavského údolí. Na vedlejším pozemku bude stát moderní minimalistický viladům, podobného rázu jako je dům ve studii. Budete zde mít naprostý klid, jelikož se parcela nachází na okraji obce, avšak není odtud daleko ani do centra Jílového.

Studie je vypracována na dvoupodlažní dům o dispozici 5+kk, o zastavěné ploše 157 m2.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům. Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

Pozemek se nachází v příjemné lokalitě – v obci Jílové u Prahy, nedaleko Kamenice, Kamenného přívozu nebo Štěchovic. Za 42 min jízdy autem se odtud dostanete do centra Hlavního města, autobusem (č. 341) pak za 43 minut na Obchodní náměstí v pražských Modřanech, nebo za 51 minut na pražskou Budějovickou (BUS 332). Veškerou občanskou vybavenost, tj. veškeré obchody a služby, restaurační zařízení, úřady, poštu, školy, školky, apod., najdete nejen v Jílovém u Prahy, ale i ve výše zmíněných obcích. Jen v Jílovém je vám k dispozici pošta, úřad, škola, školka, střední odborné učiliště i restaurace. Nakoupit si můžete v prodejnách Billa (Jílové u Prahy),Lidl (Kamenice) či menších potravinách v obci. V okolí se nachází mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Vymezení pozemku na snímcích z dronu.

Zde si můžete prohlédnout bezprostřední okolí přiléhající k pozemku.

Vizualizace zakomponovaná do reálných fotografií Vám pomůže lépe si představit svůj vysněný dům.

K pozemku je vypracována studie, kde najdete například tyto vizualizace.

Půdorys budoucího možného stavu nemovitosti.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.