Prodej prostorného, chytře řešeného bytu 3+1 na pražských Stodůlkách!

Prodej prostorného, chytře řešeného bytu 3+1 na pražských Stodůlkách!

Hledáte byt na skvělém místě? Máte v hledáčku Stodůlky? Pokud jste si odpověděli, že ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v panelovém domě v ulici Mezi školami, je to pravé pro Vás. Tento byt o dispozici 3+1 se nachází ve zvýšeném přízemí udržovaného bytového domu. A má něco, co u žádné další jednotky nenajdete! Náleží k němu totiž nadstandardně přistavěná chodba s úložnou komorou, které vznikly odkupem části společných prostor náležících domu. Byt tak získává tolik potřebný úložný prostor.

Samotný byt se rozkládá na 81 m2, náleží k němu ještě lodžie o 6 m2 a sklepní kóje s oknem o 3 m2. Byl průběžně rekonstruován a je v dobrém stavu. Dispozice zahrnuje nad rámec běžných standardů prostornou chodbu s uzavíratelnou komorou/úložnými prostory. Chodba, ze které se dostanete do všech místností, je vybavena kvalitní vestavěnou skříní s výklopnými policemi a věšáky. Ložnice a dětský pokoj jsou prostorné a díky orientaci na sever je zde příjemně za každého počasí. Ložnice a dětský pokoj jsou samostatné a neprůchozí. V každém z nich je tak zaručeno budoucím obyvatelům dostatek soukromí.Obývací pokoj a kuchyně jsou orientovány na jižní stranu, díky čemuž jsou obě místnosti velmi prosvětlené. V kuchyni budete vařit na plynovém sporáku, trouba je elektrická. Z obývacího pokoje se navíc dostanete na lodžii, na níž si můžete dopřát příjemné posezení za svitu slunečních paprsků. Byt disponuje samostatnou toaletou a samostatnou koupelnou, která je nadstandardně vybavená. Najdete zde kvalitní zateplenou rohovou vanu, která díky zabudované zástěně může sloužit také jako sprchový kout, navíc jsou zde i masážní trysky a zabudované světlo pro navození té správné atmosféry. Koupelna je vybavena kvalitními zařizovacími předměty značky Grohe a radiem Ravak. Vytápění bytu je zajištěno ústřední dálkovou formou. Jednotka je zabezpečena zařízeními od firmy Jablotron.

SVJ se o dům velmi dobře stará, v minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí společných prostor, jsou zde kompletně vyměněna plastová okna. Je zde možnost využít společné prostory – konkrétně sklep (vlastní kóje s oknem má 3 m2) či vytápěnou prádelnu, která se nachází přímo pod bytem.

Lokalita je další velikou výhodou této nemovitosti. Sídliště vznikalo podle promyšlené koncepce. Umístění přímo nedaleko zeleně, s pěší dostupností metra B Hůrka (2 min). Za domem se nachází školka, ZŠ a gymnázium. Na menší nákupy je vhodná dobře vybavená prodejna Albert, Tesco express, pro větší nákupy pak obchodní centrum Nové Butovice. Pro sportovní a rekreační vyžití je ideální Centrální park, kudy vedou také cyklostezky, in-line stezky, jsou zde sportovní hřiště všeho druhu, dva rybníky, z nichž jeden je vhodný i pro sportovní rybolov, dětská hřiště i mnoho dalšího. Dále máte v docházkové vzdálenosti Prokopské údolí, které skýtá mnoho možností pro aktivní i odpočinkové vyžití. V docházkové vzdálenosti je nespočet školek, základních škol, gymnázií a dokonce i soukromá Vysoká škola ekonomie a managementu.

Přehrát video

Pracovna/dětský pokoj orientovaný na sever.

Ložnice je vzdušná a díky své orientaci na sever v ní nikdy není přespříliš světla, ani horko.

Kuchyně je dostatečně prostorná i pro náročnou hospodyňku.

Obývací pokoj je prostorný a velmi světlý.

Koupelna má nadstandardní vybavení - od značky Grohe, Ravak, atp.

Chodba mezi pokoji je vybavena vestavěnou skříní.

Nově vytvořená chodba a komora.

K bytu náleží i lodžie, která je díky své orientaci na jih velmi prosluněná.

Dům je udržovaný, společné prostory byly před nedávnem renovovány, celý blok má plastová okna.

Na těchto fotkách si můžete prohlédnout bezprostřední okolí bytového domu.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám

Půdorysy pro lepší představu o dispozicích bytu.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.