Prodej příjemně řešeného bytu v pražských Strašnicích!

Připraveno pro Vás

Prodej příjemně řešeného bytu v pražských Strašnicích!

Hledáte chytře řešený útulný byt v klidné lokalitě? Měl by se nacházet v Praze? Pokud ano, pak věřím, že tato jednotka je tou pravou volbou pro vás!

Byt o dispozici 3+kk a rozloze 61 m2 + 5 m2 balkon se nachází ve 12.NP panelového bytového domu v pražských Strašnicích (na Skalce).

V bytě naleznete vstupní chodbu, z níž se dostanete do všech místností. Je vám tu k dispozici samostatná koupelna s rohovou vanou, samostatné WC, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a dva pokoje – dětský pokoj a ložnice. Z ložnice pak můžete vyjít na prosklenou lodžii, kterou jistě využijete k posezení, nebo menšímu zahradničení. Byt je krásně prosvětlený a působí velmi útulným dojmem. Ohřev vody a vytápění jsou zajištěny centrálně, vařit zde budete na plynovém vařiči. V domě je Vám k dispozici kolárna/kočárkárna. V okolí domu vždy zde bezproblémově a zdarma zaparkujete. Bytový dům je opečovávaný, zateplený, s plastovými okny a ve velmi dobrém stavu..

Oblast Strašnic, potažmo Skalky, prošla v posledních letech vývojem v příjemné prostředí k žití. Nachází se zde řada velmi dobrých restaurací, kaváren a barů. Na menší nákupy je vhodná prodejna Albert (8 min pěšky), Tesco extra (10 min), nebo Lidl (18 min pěšky). V okolí 10 minut chůze najdete prodejnu JYSK, Kik a další. V okruhu 500 m najdete několik základních i mateřských škol, ale i Metropolitní univerzitu. Pro sportovní vyžití či procházky jsou ideální o něco vzdálenější zelené plochy – Hostivařský lesopark nebo menší parky v okolí.

Bytový dům se nachází pár minut chůze od zastávky metra A – Skalka nebo Strašnická, ve stejném místě naleznete i zastávku autobusů a do 10 minut se pěšky dostanete i k tramvajové zastávce Radošovická nebo za 15 minut můžete být na železniční stanici Zahradní město. Pokud preferujete dopravu automobilem, daleko to nebudete mít na E55, Jižní spojku a tudíž i další stěžejní výpadovky.

Budu se na vás těšit na prohlídce!

Přehrát video

Obývací pokoj je propojený s kuchyní.
Zde vidíte obývací část.

Obývací pokoj je propojený s kuchyní. Zde vidíte kuchyňskou sekci.

Ložnice, z níž máte vstup na lodžii.

Dětský pokoj nebo pracovna, to je pokoj č. 2.

V bytě najdete separátní koupelnu a WC.

Vstupní chodba.

K bytu náleží i zasklená lodžie.

Výhled z lodžie.

Bezprostřední okolí bytového domu je příjemně zrekonstruované, najdete zde i hřiště.

Zde vidíte bytový dům v rámci celého okolí.

3D a 2D okótovaný půdorys pro lepší představu o dispozicích bytu.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.