Prodej příjemně řešeného bytu 3+1 přímo u metra Hloubětín!

Prodej příjemně řešeného bytu 3+1 přímo u metra Hloubětín!

Hledáte byt určený k renovaci podle svých představ? Měl by se nacházet u stanice metra, v cihlovém domě, ideálně ne příliš daleko od zeleně a hlavně v blízkosti obchodů a škol? Pokud jste si odpověděli kladně, pak je tato skvěle dispozičně řešená jednotka 3+1, která se nachází v cihlovém domě v ulici Poděbradská, tím pravým řešením!

Samotný byt se rozkládá ve zvýšeném přízemí, které výškově odpovídá spíš prvnímu patru, na ploše 75 m². Díky své orientaci – jednou stranou bytu na sever a z druhé strany na jih, je zde zaručen dostatek slunečního svitu, ale i příjemné klima v ložnici. Když vstoupíte do bytu, ze vstupní chodby se dostanete do prostorného pokoje, který může sloužit jako dětský pokoj, nebo ložnice, dále také do obývacího pokoje, kuchyně s jídelnou a odtud pak do poslední ložnice. Pokoje je možné využívat jako neprůchozí. Koupelna a toaleta jsou od sebe odděleny. Jeden z pokojů disponuje dřevěnou podlahou, další pak parketami.

Elektřina v rámci jednotky je v původním stavu. Vytápění bytu je zajištěno centrálně, stejně jako ohřev vody. Vařit můžete na varné desce. Bytový dům je v dobrém stavu, je hezky opečováván. V minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí – nová fasáda, nový výtah, plastová okna a páteřní stoupací rozvody.

K bytu náleží sklepní kóje v suterénu domu.

Umístění bytového domu je v blízkosti metra B Hloubětín, cca 50 metrů, kde se nachází také zastávky autobusů a tramvají (7, 12, i noční spoje 92 a 94). Nedaleko (do 5 min chůze) se nachází mateřské i základní školy. Na nákupy jsou vhodné dobře vybavené prodejny Penny (2 min chůze), Lidl (6 min chůze), či Kaufland (cca 10-15 min pěšky). Do 10 minut docházkové vzdálenosti máte lékárnu i poštu, drogerii či prodejnu Pepco. Pro procházky a odpočinek je ideální nedaleké zelené prostranství v Kyjích/Lehovci, na Klíčově či Kbelích/Bažantnici. Tato zelená oblast skýtá mnoho možností pro aktivní i odpočinkové vyžití pro děti i dospělé. Za 5 minut můžete po svých dojít do plaveckého a sportovního areálu. Vlastníky automobilu jistě potěší nově vybudované parkoviště za domem, které má dostatečnou kapacitu pro obyvatele objektu.
 
Přehrát video

Obývací pokoj je největším ze všech pokojů.

V kuchyni si pohodlně uvaříte na varné desce, navíc díky tvaru do L je kuchyně hezky otevřená.

Ložnice je dostatečně prostorná.

Jeden z pokojů poslouží jako dětský pokoj či pracovna.

Koupelna i toaleta byly zrenovována cca před 20 lety.

Vstupní chodba, z níž se dostanete do dalších prostor bytu.

Bezprostřední okolí bytového domu.

3D a 2D okótovaný půdorys pro lepší představu o dispozicích bytové jednotky.