Prodej pěkného pozemku (1061 m2)/souboru pozemků (2244 m2) v Ondřejově!

Prodej pěkného pozemku (1061 m2)/souboru pozemků (2244 m2) v Ondřejově!

Hledáte pozemek na pomezí Středočeského kraje, nedaleko od Prahy? Pak jste na správném místě! V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení v Ondřejově. Pozemek o výměře 1061 m2 tvoří z většiny travnatá plocha a zeleň, nachází se na okraji obce, v klidné části s výhledem na zeleň a lesy.

Na pozemek byla zpracována architektonická studie domu, na kterou bylo vydáno závazné stanovisko úřadu územního plánování v Říčanech u Prahy. Tím máte jistotu možnosti umístění stavby na pozemku, Váš budoucí dům však může vypadat odlišně. Studie byla zpracována i na druhý z pozemků.

Plocha pozemku je téměř rovná, mírné prohloubení půjde vyrovnat výkopem ze základů domu. Vyplněním terénních nerovností výkopem ze stavby navíc ušetříte za deponii zeminy řádově desítky tisíc. K pozemku náleží také podíl na soukromé příjezdové cestě, můžete si tak spolu s budoucími sousedy sami korigovat její využití. Okolí je velmi klidné, je to nově vznikající část obce s většinou novostaveb.

Na pozemek jsou dotaženy přípojky elektřiny, a cca v první polovině roku 2024 již zde budou dokončeny také přípojky vodovodu a kanalizace. Na pozemku se nachází také vrtaná studna.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům. Stavbu lze orientovat na jih tak, abyste v domě i na zahradě měli šanci vnímat každý prosluněný den. Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

V prodeji je také vedlejší pozemek o rozloze 1060 m2. Dokoupit lze i menší část pozemku nacházejícího se mezi dvěma zmíněnými pozemky, o výměře 123 m2. 

Je tedy možné si buďto koupit pozemek v této nabídce, o výměře 1061 m2 za cenu 4 992 000,- Kč, a nebo celek třech pozemků (1060 m2, 1061 m2 a 123 m2) o celkové výměře 2244 m2 za cenu 10 588 000,- Kč. 

Pozemek se nachází v příjemné lokalitě – v obci Ondřejov, asi 15 km od Říčan, a cca 35 km od Prahy. Za hodinu jízdy MHD se dostanete do centra Hlavního města, za 50 minut to zvládnete autem. Občanskou vybavenost najdete buďto v Ondřejově, nebo nedalekých Mnichovicích. Nakoupit si můtete ve smíšeném zboží v obci, nebo v obchodu Billa, Teta drogerie. Poštu, lékárnu, lékaře, obchody a služby, restaurační zařízení, úřad, školy, školky či fotbalové hřiště naleznete přímo v Ondřejově, nebo přilehlých obcích. V Ondřejově se momentálně dokončuje velká spádová základní škola o dvou pavilonech s kapacitou 540 žáků, která bude mít osmnáct kmenových tříd, devět odborných učeben, čtyři místnosti pro družinu a další zázemí v podobě tělocvičny nebo jídelny s kuchyní. V okolí se nachází mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů, za humny máte například hvězdárnu Ondřejov. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Pohled na pozemek/pozemky z příjezdové cesty.

Pohled na pozemek/pozemky z výšky.

Vymezení pozemku/pozemků.