Prodej novostavby řadového rodinného domu 4+kk v Mezouni!

Připraveno pro Vás

Prodej novostavby řadového rodinného domu 4+kk v Mezouni!

V zastoupení majitele Vám nabízím rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobrou dostupností do centra Prahy. Tato novostavba – řadový rodinný dům se zahradou, terasou a parkovacím stáním si Vás jistě získá. Lokalita, v níž se dům nachází, je velmi klidná, obklopují ji pole, příroda a jen několik málo domů. V projektu, kde se dům nachází, je na prodej již jen tento dům, který je dokončený a připravený k nastěhování.

Rodinný dům se nachází na pozemku o výměře 377 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům s parkovacím stáním před domem, se zahradou a prostornou terasou pro posezení s přáteli či rodinou. Ve spodním patře se kromě vstupní chodby nachází také WC, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ale také technická místnost a komora. V horním patře pak naleznete prostornou ložnici rodičů s možností vybudování šatny, nebo pracovny. Dále prostorný dětský pokoj. Poslední místnost může sloužit jako pracovna, nebo pokoj pro další dítě či pro hosty. Dále v patře naleznete koupelnu se sprchovým koutem, rohovou vanou a WC.
Dispozičně se tedy jedná o nemovitost 4 + kk.

Nemovitost je vybavena nadstandardním vybavením. V koupelně naleznete vodovodní baterie Hans Grohe, sanitu od Villeroy & Bosch, v kuchyni spotřebiče Franke a vysouvací digestoř, dále také centrální vysavač, integrovaný robotický vysavač a ruční vysavač – všechny od značky Beam, pračku a sušičku od Samsung, a další kvalitní prvky. Dům je vytápěn elektrokotlem Protherm (nádoba 120 l) a k dispozici je Vám také krb nacházející se v obývacím pokoji. Celý dům má zabudované podlahové topení a je napojený na vodovod i kanalizaci. Budoucího vlastníka určitě potěší přítomnost klimatizační jednotky LG v každé místnosti (celkem 4x). V případě, že vlastníte elektromobil, je pro Vás připraven wallbox pro nabíjení. Je zde také možnost připojení k internetu od Starnet v rychlosti až 300Mbps. Okna jsou vybavena trojsklem a pro plný komfort jsou k nim instalovány také předokenní žaluzie. Nejen pro klidný spánek je objekt zabezpečen technikou od Jablotron. Na pozemku se nachází čtyřkubíková jímka na dešťovou vodu, a čerpadlo s vodní zásuvkou.

V obci se nachází obecní úřad, potraviny Jednota, autoservis, knihovna a mateřská škola. Během 5 minut se autem dostanete do Vysokého Újezdu, kde najdete poštu, základní a mateřskou školu, či potraviny Žabka. Skvělé spojení je také do Prahy, kam se MHD dostanete do 25 minut. Na větší nákupy můžete zajet do Metropole Zličín, kam se dopravíte autem během 10ti minut. Nejbližší zdravotnické zařízení naleznete v Třebotově či Berouně, v případě potřeby se do 20ti minut autem dostanete i do FN Motol. V docházkové vzdálenosti se nachází vyhlášená restaurace Zastávka v Nučíčích.

I přes umístění na hranici Prahy a Středočeského kraje se do centra hlavního města dostanete za 35 minut. Autobusem PID 311 se pak za 26 minut dopravíte na stanici metra B – Zličín.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Obývací pokoj je propojen s kuchyní. Místnost působí velmi vzdušně nejen díky své velikosti, ale také portálovým oknům.

První z pokojů může sloužit jako ložnice se šatnou, avšak můžete si v ní vybudovat i prostorný dětský pokoj.

Další z pokojů ve 2.NP.

Tento pokoj může naopak sloužit jako pracovna.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, vanou a toaletou.

I zde jsou použity velmi kvalitní komponenty.

Vstupní chodba.

Schodiště do patra.

Technická místnost v 1.NP.

Mimo jiné dům disponuje předokenními žaluziemi, centrálním vysavačem a klimatizačními jednotkami.

Bezprostřední okolí domu.

Venkovní pohled na dům z dronu.

Půdorysy pro lepší orientaci v dispozicích domu.