Prodej družstevního bytu 3+1 před rekonstrukcí na pražském Proseku!

Připraveno pro Vás

Prodej družstevního bytu 3+1 před rekonstrukcí na pražském Proseku!

Hledáte byt k určený k renovaci podle svých představ? Měl by být na Praze 9 a ideálně v docházkové vzdálenosti od stanice metra? Pokud jste si 3x odpověděli, že ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v panelovém domě v ulici Veltruská, pro Vás bude tím pravým řešením.

Samotný byt je o dispozici 3+1, rozkládá se na ploše 60,5 m2, náleží k němu ještě zasklená lodžie (6m2) a komora na patře přímo naproti bytu. Byl je v původním stavu, takže si budete moci byt zrekonstruovat podle svých přání. Vzhledem k tomu, že se nosné příčky v bytě nenacházejí, můžete libovolně čarovat s dispozicemi jednotky. Nosné stěny jsou pouze po obvodě bytu.

Chodba, ze které se dostanete do všech místností, je sice menší, avšak zaplněna je vestavěnými skříněmi. Větší ložnice a o něco menší dětský pokoj jsou oba neprůchozí a díky orientaci na severozápad je zde příjemně za každého počasí. V každém z pokojů je tak zaručen budoucím obyvatelům dostatek soukromí. Obývací pokoj je průchozí z chodby do kuchyně a nabízí dostatek prostoru pro Vaše budoucí pohodlí. Z obývacího pokoje se navíc dostanete na lodžii, na níž si můžete dopřát příjemné posezení. Tato strana bytu je orientována na jihovýchod. Kuchyně je menší, avšak v rámci případné renovace se zde nabízí možnost jejího přeskupení a případné propojení s obývacím pokojem. Byt disponuje samostatnou toaletou a samostatnou koupelnou, do nichž se dostanete prodlouženou částí chodby sloužící také jako komora. Koupelna je momentálně průchozí z již zmíněné komory a do kuchyně.

Vytápění bytu, stejně jako ohřev vody, jsou zajištěny ústřední dálkovou formou, do bytu je rovněž zaveden plyn pro účely vaření.

Bytové družstvo se o dům velmi dobře stará, v minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí společných prostor, jsou zde plastová okna, fasáda je zateplená, stejně jako střecha, dům disponuje i novým výtahem a v bytech jsou vyměněny stoupačky.

Byt je v družstevním vlastnictví, tudíž je možné jej financovat hypotékou pouze v případě, že se zaručíte jinou nemovitostí. Anuita je zcela splacena.

Lokalita je další velikou výhodou této nemovitosti. Umístění bytového domu je v blízkosti parků a zeleně, s pěší dostupností metra C Prosek (9 min chůze). Nedaleko bytového domu (do 10 min chůze) se nachází školky, ZŠ, gymnázium i soukromá SŠ pro výpočetní techniku. Na nákupy jsou vhodné dobře vybavené prodejny Billa, Lidl, Penny Market (všechno cca 10 min pěšky), Kaufland (6 min autem). Do 10 minut docházkové vzdálenosti máte lékárny i poštu. Pro procházky a odpočinek je ideální Park přátelství, nedaleko jsou také sportovní „workout“ hřiště, dětská hřiště a mnoho dalšího. Poblíž máte autobusem či autem Dáblický háj, který skýtá mnoho možností pro aktivní i odpočinkové vyžití.

Přehrát video

Obývací pokoj je prostorný, je zde potenciál zbourat příčku mezi kuchyní a právě obývacím pokojem a vytvořit tak otevřený půdorys.

Ložnice nabízí dostatek prostoru pro postel a třeba i vestavěnou skříň.

Druhý pokoj může sloužit jako dětský, nebo jako pracovna.

Kuchyně nabízí po renovaci vícero možností rozprostření v rámci místnosti.

Chodba nabízí dostatek úložného prostoru.

Dostanete se z ní do koupelny a na toaletu. Koupelna je pak průchozí do kuchyně.

Výhled ze zasklené lodžie je přes zeleň.

Zde si můžete prohlédnout okolí bytového domu.

Vizualizace možného budoucího stavu jednotlivých místností.

3D a 2D okótované půdorysy pro lepší představu o dispozicích bytu.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.