Prodej bytu 3+1 na pražském Kamýku!

Prodej bytu 3+1 na pražském Kamýku!

Hledáte byt k určený k renovaci podle svých představ? Měl by se nacházet na Praze 12, ideálně nedaleko zeleně a plné občanské vybavenosti? Pokud jste si 3x odpověděli, že ano, pak věřím, že jednotka o dispozici 3+1, která se nachází v panelovém domě v ulici Pšenčíkova na pražském Kamýku, pro Vás bude tím pravým řešením!

Samotný byt o dispozici 3+1, se rozkládá v 8. NP (ze 13. NP), na ploše 68,7 m2, náleží k němu ještě zasklená lodžie a sklepní kóje v suterénu bytového domu. Díky orientaci na jihozápad je zde zaručen dostatek slunečního svitu. Byt je ve stavu před rekonstrukcí, takže si ho budete moci zrekonstruovat podle svých představ. Koupelna s toaletou jsou obezděny umakartem, kuchyně byla vyměněna před cca 4 lety.

Momentálně je dispozice bytu taková, že vstoupíte do předsíně, z níž se dostanete do všech místností. Najdete zde neprůchozí samostatnou ložnici, neprůchozí samostatný dětský pokoj/pracovnu a v neposlední řadě také obývací pokoj, který je oddělen od kuchyně stěnou s průchodem. Do obývacího pokoje jsou 2 vstupy – skrze kuchyni nebo samostatné dveře z předsíně. Z kuchyně se dostanete na lodžii, kde si můžete dopřát příjemné posezení. Kuchyně je tak akorát veliká, avšak v rámci případné renovace se zde nabízí možnost jejího přeskupení a případného propojení s obývacím pokojem. Byt disponuje samostatnou toaletou a samostatnou koupelnou, do nichž se dostanete opět z předsíně.

Vytápění bytu, stejně jako ohřev vody, jsou zajištěny ústřední dálkovou formou, do bytu je rovněž zaveden plyn pro účely vaření.

SVJ se o dům ukázkově stará, v minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí, všechny byty mají plastová okna a předokenní žaluzie, vyměněné stupačky, novou elektroinstalaci, fasáda je zateplená, je zde zrekonstruovaný výtah. Prostor sklepů se nachází v suterénu domu. Součástí prodeje je také družstevní podíl na pronajímaném nebytovém prostoru v domě. SVJ má značně naspořeno, nemá nikde úvěry a v budoucnu je plánována investice do fotovoltaiky, ČOV a tepelného čerpadla.

Umístění bytového domu je v blízkosti zeleně, s pěší dostupností zastávky autobusu Cílkova (1 min chůze). Odtud se dostanete autobusem (č. 197) za 21 minut na metro B – Smíchovské nádraží, nebo (č. 189) na metro C – Kačerov. V budoucnu nedaleko bude stát i zastávka metra D. Nedaleko bytového domu (do 10 min chůze) se nachází mateřské i základní školy. Na nákupy jsou vhodné dobře vybavené prodejny Albert, Lidl, Penny Market, či Kaufland (vše cca 10-15 min pěšky). Do 10 minut docházkové vzdálenosti máte lékárnu i poštu, drogerii či prodejny Obi, Jysk a Pepco. Pro procházky a odpočinek je ideální nedaleký lesopark Kamýk, nebo Modřanská rokle. Tato zelená oblast skýtá mnoho možností pro aktivní i odpočinkové vyžití pro děti i dospělé.

Obývací pokoj je tak akorát velký, je zde možnost probourat zeď a propojit jej s kuchyní.

V tomto pokoji může vzniknout dětský pokoj či pracovna.

Ložnice nabízí dostatek prostoru.

Kuchyně byla vyměněna cca před 4 lety.

Koupelna a WC mají umakartové zdi.

Lodžie je přístupná z kuchyně.

Panelový dům a bezprostřední okolí.

Půdorysy pro lepší představu o dispozicích bytu.