Prodej pozemku s dvěma rozestavěnými objekty k rekreačním nebo investičním účelům!

Připraveno pro Vás

Prodej pozemku s dvěma rozestavěnými objekty k rekreačním nebo investičním účelům!

V zastoupení vlastníků nabízím k prodeji pozemek s polotovarem dvou rozestavěných chat (18 m2 a 25 m2). Budoucí hotové stavby mohou posloužit jako investice ke krátkodobému pronájmu nemovitostí k rekreaci na Znojemsku. Základy chat se nachází na pozemku o výměře 931 m2 a jsou tak obklopeny velkou zahradou, z níž je navíc malebný výhled na historické centrum Znojma. 

Pozemek se nachází nedaleko historického centra Znojma, ale současně také nabízí klid a obklopení zelení. Obě budoucí chaty, na které je vypracovaný projekt, by měly mít 1 nadzemní podlaží, avšak díky vysokému stropu se bude jednat o apartmán s patrem na spaní. V přízemí by se měla nacházet kuchyně s obývacím pokojem a koupelna s WC. V patře by pak měla být  ložnice, v níž se vyspí 2 nocležníci. Obě stavby tak pojmou celkem 4 ubytované, každá z nich po 2.. Jeden dům by měl mít přistavěnou malou terasu, ovšem je už jen na budoucím majiteli, zda bude chtít aktuálně vypracovaný projekt zrealizovat, nebo jej bude chtít modifikovat dle vlastního uvážení. Stavba zděných základů již byla zahájena, momentálně se bude dostavovat dřevostavba v 1.NP. Parkování je možno na ulici u pozemku. Vzhledem k orientaci pozemku na jihozápad budou mít vaši hosté svůj pobyt zde téměř celý den prosluněný. Obě chaty jsou napojeny na elektřinu, voda je vedena ze studny až do domu a odpad je řešen jímkou. 

Nový majitel také obdrží nacenění od stavební firmy na dostavbu objektů s tím, že se již nebudete muset o nic starat. Jak již bylo zmíněno, dostavbu objektu si můžete sjednat také podle svého uvážení, projekt totiž lze modifikovat.

Do Znojma se dostanete autobusem či vlakem, automobilem je spojení dobré nejen pro prozkoumávání okolí, ale také pro hladký návrat vašich hostů domů. Ve městě se nachází plná občanská vybavenost jako pošta, stravovací zařízení, obchody a služby nebo zdravotnické zařízení.

Pozemek se nachází v malebné krajině, nedaleko toku Dyje. V okolí  se nachází nespočet turistických tras a cílů, ale také míst pro degustační turistiku. Jedná se o ideální místo pro každého milovníka přírody, sportu, kultury, ale i gastronomie. 

Pro více informací mě kontaktujte.

Navrhovaný interiér chatiček - nadčasový, moderní a navozující pohodu.

Na chatky je vypracován projekt. Pokud by se Vám ale zamlouval jiný design, je zde možnost projekt modifikovat.

Vizualizace rekreačních chat zanesených do fotografie pozemku.

Z pozemku je pohádkový výhled na historické centrum Znojma.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin