Prodej pozemku (899 m2) v obci Zeměchy!

Připraveno pro Vás

Prodej pozemku (899 m2) v obci Zeměchy!

V zastoupení vlastníků vám nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení.

Pozemek o výměře 899 m2 se nachází v obci Zeměchy nedaleko Kralup nad Vltavou. Na pozemku se momentálně z většiny nachází travnatá plocha, a zeleň. K pozemku je zpracován projekt na stavbu polyfunkčního rodinného domu s obchodem v přízemí a obytnou částí v nadzemním podlaží. Inženýrské sítě jako vodovod, kanalizace, plyn a elektřina se nachází na hranici pozemku. Z pozemku je krásný výhled a jelikož je umístěn ve vrchní části obce, nehrozí, že by za pozemkem někdo začal stavět. Budete zde tak mít zachovaný klid a soukromí.

Územní plán města Kralupy nad Vltavou je nastaven celkem velkoryse, lze stavět kromě klasického domu i dvojdům/řadový dům, případně ubytovací zařízení.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě obce Zeměchy, nedaleko Kralup nad Vltavou. Doprava je v místě zajištěna autobusem či vlakem, případně automobilem (tím se za 40 minut dostanete do centra Hlavního města). V obci se nachází večerka, sokol nebo přírodní park s rybníčkem, Veškerou občanskou vybavenost pak naleznete v Kralupech nad Vltavou od obchodů s potravinami přes školy, školky až k úřadům. V okolí je mnoho lokalit na procházky v přírodě, například sprašová rokle hned za obcí, ale i mnoho dalšího.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Zde máte pozemek vymezen na záběrech z dronu.

Pozemek je momentálně zarostlý zelení.

Cesta k pozemku je pro automobily bez problému přístupná.

Vizualizace různých variant staveb, které lze na pozemku postavit.