Prodej bytu 1+1 v srdci pražských Holešovic!

Připraveno pro Vás

Prodej bytu 1+1 v srdci pražských Holešovic!

Hledáte bydlení v životem nabité čtvrti, nacházející se v širším centru Prahy s perfektní dopravní dostupností? Pak jste možná našli to pravé místo pro vás! Tento byt s výhledem do vnitrobloku si Vás jistě získá. Navíc oblast Holešovic, v níž se bytový dům nachází, je živá, moderní, multikulturní a disponuje vším, na co si jen vzpomenete.

Byt, který nabízím je o dispozici 1+1 a velikosti 34,3 m2. Nachází se ve 3. NP cihlového bytového domu s celkem 5 nadzemními podlažími. V bytě najdete předsíň, respektive vstupní chodbu, komoru, malou kuchyňku s jídelním koutem, prostorný pokoj a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Nemovitost je ideální pro jednotlivce či páry různého věku, studenty, či jako bydlení pro zaměstnance.

Bytový dům je napojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn, samotný byt pak disponuje plynovým topením, tzv. „wavkami“. Ohřev vody je zajišťován elektrickým boilerem.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Během 2 minut se chůzí dostanete na zastávku MHD (tramvaj – Maniny, Dělnická či U průhonu, metro C – Nádraží Holešovice je od bytu vzdáleno 10 minut, metro B – Palmovka taktéž). V okruhu 1 km od domu se nachází park Stromovka, Rohanský ostrov, Štvanice či Letná, které vybízejí nejen k procházkám, posezení na dece, ale také jistě potěší sportovní nadšence. Nakoupit si můžete v nedalekých supermarketech Penny (7 min chůze), Albert, Lidl či Billa (do 15 minut). Pro pohodlné nákupy poslouží také nově postavené Centrum Stromovka, které je od bytu vzdálené 13 minut. Nebudete to mít daleko ani na poštu, úřady, do lékárny či do výdejny jednoho nejmenovaného eshopu se zeleným mužíčkem. V okolí je nespočet restaurací, barů, kaváren a kulturních prostor pro ty, kteří si rádi užívají život a vychutnávají si ho plnými doušky (v tomto případě i doslova).

Do centra dostanete městskou hromadnou dopravou za 10 minut.. Dostupnost autem je od nemovitosti také velmi příznivá. Během několika minut se dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky.

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Hlavní pokoj je prostorný, bohatě poslouží jako ložnice, obývací pokoj i pracovna v jednom. Dle Vašeho vkusu a preferencí.

Kuchyň je menší a navazuje na vstupní chodbu. Vejde se sem i malý jídelní kout.

Koupelna disponuje sprchovým koutem a je spojena s toaletou.

Zde můžete vidět bytový dům, v němž se byt nachází. Výhled z oken je do dvora.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům