Kompletně zrekonstruovaný dům (230 m2) v Neštěticích na Benešovsku na prodej!

Kompletně zrekonstruovaný dům (230 m2) v Neštěticích na Benešovsku na prodej!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou s dobrou dostupností do Prahy či Benešova? Tento nově zrekonstruovaný rodinný dům s terasou, prostornou garáží, sklepem, zahradou a zahradním domkem si Vás jistě získá. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě s malebnou přírodou.

Dům, který byl v roce 2021 kompletně zrekonstruován, včetně střechy, a také zateplen, se nachází na pozemku o výměře 499 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům. Ve suterénu je prostorný sklep, složený z dílny, kotelny, prádelny a 2 místnosti + garáže. V prvním nadzemním podlaží se kromě vstupní chodby a haly nachází dva pokoje, obývací pokoj s jídelním koutem a částečně oddělenou kuchyní, samostatné WC a samostatná koupelna se sprchovým koutem. V druhém nadzemním podlaží naleznete další dva obytné pokoje, samostatnou koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. Dispozičně se jedná o nemovitost 5 + kk užitná plocha je 230 m2. Zahrada o rozloze 374 m2 nabízí dostatek prostoru pro zahradničení, posezení, ale i herního prostoru pro děti.  

Dům je vytápěn elektrokotlem, je zde také možnost topit kotlem na tuhá paliva. V obývacím pokoji v 1. patře je možné zatopit si v krbu, který má teplovodní výměník s rozvodem do topení po celém domě. Nemovitost je připojena na elektrický proud (230 a 380 V), odpad je řešen jímkou a voda je získávána z vlastní studny. Je zde také možnost připojení k internetu od Starnet v rychlosti až 300Mbps.

Obec Neštětice spadá pod necelých 5 km vzdálený Neveklov. Obecní úřad, lékárnu, čerpací stanici, mateřskou či základní školu tak naleznete zde. Nakoupit si můžete v již zmiňovaném Neveklově, a to v prodejnách Žabka či Flop, pokud byste preferovali prodejny Lidl, Billa, Penny či COOP, najdete je v 10 km vzdáleném Benešově.  V případě potřeby lékařského ošetření je v Benešově k dispozici nemocnice. V blízkém okolí je mnoho kulturních, historických i přírodních pokladů, jejichž objevování udělá radost dětem i dospělým. Výlet si tak můžete udělat na Konopiště, Jemniště, Slapy, vyhlídku Máj nebo rozhlednu Neštětická hora, kterou máte vzdálenou jen několik málo minut chůzí. Okolí je taktéž ideální pro milovníky přírody i sportu.

Do centra Prahy se dostanete autem za 47 minut, vlakem či autobusem z Benešova za 39 minut.  

Projděte si dům prostřednictvím videoprohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás srdečně zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Vchod a chodba ve prvním nadzemním podlaží.

Jeden z prostorných pokojů v prvním nadzemním podlaží.

Útulný obývací pokoj s jídelním koutem, kde si můžete zatopit v krbu.

Další místnost v prvním nadzemním podlaží může posloužit jako pokoj pro hosty nebo jako pracovna.

V této nově zrenovované a prostorné kuchyni se Vám bude vařit jedna radost.

Koupelna a WC v prním nadzemním podlaží.

Chodba ve druhém nadzemním podlaží.

Koupelna a WC ve druhém nadzemním podlaží.

Tyto 2 pokoje ve druhém nadzemním podlaží mohou posloužit jako ložnice a dětský pokoj.

Posezení na terase a zahrada poskytnou útočiště nejen dětem, ale i dospělým.

Prostorný sklep s dílnou a garáží.

Okolí domu je klidné a budete tu mít soukromí.

Půdorysy sklepních prostor s garáží v suterénu, 1. a 2. patra.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin