Útulný podkrovní byt 2+kk nedaleko centra Berouna na prodej!

Útulný podkrovní byt 2+kk nedaleko centra Berouna na prodej!

Hledáte útulný byt 2+kk v klidné lokalitě, nacházející se nedaleko centra Berouna? Pokud ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v posledním patře bytového domu u Městské hory, je to pravé pro Vás!

Tento byt o dispozici 2+kk a rozloze 53,2 m2 se nachází v posledním patře cihlového, příjemně situovaného bytového domu. Naleznete zde prostornou hlavní místnost, která slouží současně jako předsíň, obývací pokoj a je zde i kuchyňský kout, z níž se dostanete do koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Ložnice se nachází ve vyšším poschodí, dostanete se sem po schodech vedoucích z obývacího pokoje. I přes část zkosených stropů je v ní dostatek prostoru, například pro vybudování pracovního koutu. Byt je ve velmi dobrém stavu a disponuje, plastovými okny. Můžete se prakticky ihned nastěhovat. Ohřev vody a vytápění jsou zajištěny centrálně, vařit zde budete na sklokeramické desce. K bytu náleží sklep, jehož prostory jsou čerstvě po rekonstrukci. V okolí domu vždy zde bezproblémově a zdarma zaparkujete. Mimo to je Vám k dispozici jedno garážové stání před domem a je zde možnost odkupu garáže ve stejné ulici za 700 000,- Kč.

Beroun prošel v posledních letech, především v období po povodních v roce 2002, výraznými proměnami a stal se perspektivním místem pro život. Vybudováno a zrenovováno zde bylo náměstí a parky. Nachází se zde řada velmi dobrých restaurací. Na náměstí se pořádá přes rok nespočet akcí pro děti i dospělé, nejznámější jsou například Hrnčířské trhy. Na nákupy je vám k dispozici prodejna Kaufland, Billa, Penny, či Lidl, vše v docházkové vzdálenosti 10 minut, dopravit se sem lze ale i autobusem nebo autem, což při větších nákupech určitě oceníte. V okruhu 10 minut autem máte k dispozici prodejny Pepco, JYSK, drogerie, zverimex, lékárny ale i mnoho dalších obchodů a služeb. Pro sportovní vyžití či procházky jsou ideální nedaleké zelené plochy a sportoviště, ať už se bude jednat o plavání, chůzi, míčové sporty a mnoho dalšího. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská, základní škola, a dokonce i ZUŠ. Nedaleko je taky zdravotnické středisko, do kterého pěšky dojdete do 10 minut.

Bytový dům se nachází 2 minuty chůze od autobusové zastávky MHD. Autobusem nebo vlakem se odtud dostanete do Prahy, Plzně, Zdic, Hořovic a mnohých dalších míst. Na vlakové nádraží dojdete chůzi za 6 minut. V Praze se pak můžete po výstupu z vlaku napojit na metro linky B (Smíchovské nádraží) a C (Hlavní nádraží), v případě autobusu je ještě možnost napojit se na MHD na Zličíně, nebo Nových Butovicích (obojí metro B), vše v rozmezí 30-50 minut, v závislosti na konkrétním spoji. Pokud preferujete dopravu automobilem, daleko to nebudete mít na D5, a tudíž po několika desítkách minut i další stěžejní výpadovky.

Budu se na Vás těšit na prohlídce!

Přehrát video

Obývací pokoj a kuchyně jsou spojené a nacházejí se ve spodním patře.

V horním patře se nachází ložnice, v níž najdete dostatek prostoru i pro malou šatnu nebo pracovní koutek.

Koupelna s WC jsou nově zrekonstruovány.

K bytu náleží nově zrekonstruovaný sklep, respektive sklepní kóje.

Bezprostřední okolí bytového domu je klidné, čisté a nemáte to odtud daleko do centra ani na nádraží.

K bytu náleží parkovací místo u domu.

V případě zájmu je možné si dokoupit k bytu i tuto garáž, nacházející se ve stejné ulici jako bytový dům, a to za 700 000,- Kč.

Zde vidíte, kde se nemovitost v rámci širšího okolí nachází.

3D a 2D okótované půdorysy pro lepší představivost o dispozicích bytu.