Prostorný rodinný dům před rekonstrukcí ve Vinařicích u Kladna na prodej!

Prostorný rodinný dům před rekonstrukcí ve Vinařicích u Kladna na prodej!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dostatkem prostoru pro celou rodinu severozápadně od Prahy? Pak jste možná našli to pravé místo pro vás! Tento rodinný dům o momentální dispozici 4+1 se nachází v klidné části obce Vinařice u Kladna, a to na pozemku o celkové výměře 257 m2.

Rodinný dům je momentálně tvořen z přízemní části a půdy, která je momentálně nevyužitá, avšak může být v budoucnu přestavěna k obytným účelům. V přízemí se nachází 4 pokoje, kuchyně, koupelna s vanou a WC. Dva pokoje jsou neprůchozí, dva naopak průchozí jsou (jednalo se o původní obývací pokoj a šatnu, kde si ale můžete zřídit například pracovnu). Z venkovní části se dostanete do kůlny a k dispozici je Vám také sklep. K nemovitosti náleží také garáž. Půda, nacházející se ve 2. NP, je velmi prostorná a lze zde v budoucnu přistavět 2-3 místnosti, nebo ji nadále využívat jako skladovací prostor. Vstup na půdu je přímo z hlavní chodby a tak se z domu může stát například i dvougenerační bydlení. K domu náleží také malá zahrádka/dvorek s terasou pro posezení s přáteli či s rodinou. Jelikož se jedná o nemovitost před rekonstrukcí, můžete si ji vyšperkovat a přestavět k obrazu svému.

Dům má zrenovovanou střechu (před 5 lety), směrem do ulice jsou vyměněna nová eurookna a směrem do dvora jsou okna původní – dřevěná.

Nemovitost je napojena na vodovod, dále na kanalizaci a elektřinu (230 a 380 V) a vytápění je zajištěno plynovým kotlem.

V blízkosti domu najdete kompletní občanskou vybavenost. Základní a mateřská škola se nachází na druhém konci ulice, stejně jako obecní úřad či pošta. Do 5 minut se chůzí dostanete k potravinám Jednota či Vietnamským potravinám. Nakoupit si můžete také v nedalekých (12 min autem vzdálených) supermarketech Billa, Lidl, Penny, Kaufland a mnoha dalších obchodech nejen s potravinami, ale také drogerií, módou apod. V Kladně se totiž nachází nejedno obchodní centrum, stejně jako nemocnice – pro všechny případy. Milovníky hokeje jistě potěší, že v Kladně sídlí klub Rytířů, za nějž hraje i legendární Jaromír Jágr.

Doprava do města je možná autobusy, případně po vlastní ose automobilem, a to nejlépe přes dálnici na Kladno/Prahu. V Kladně jste například automobilem za 12 minut, v Praze pak do 50 minut. Vinařice jsou však dobrým výchozím bodem pro celé západní a severozápadní Čechy.

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této nemovitosti.

Přehrát video

První z pokojů má okna do dvora.

Zbylé dva pokoje jsou okny orientovány do ulice a disponují plastovými okny.

Kuchyně je prostorná a je z ní přístup do koupelny.

Koupelna má poměrně velkorysé prostory, které nabízí dostatek prostoru i pro vybudování sprchového koutu.

Předsíň a místnost, která může být využívána jako šatna či pracovna.

Na půdě si můžete zbudovat obytné patro, prostoru je zde na 2-3 pokoje dostatek.

K domu náleží také kůlna a dílna.

Dvůr je orientován do vnitrobloku, který Vám zajistí dostatek soukromí.

Pohled na dům zvenčí...

...a shora z dronu.

Okótovaný 2D a 3D půdorys obou podlaží.