Prostorný byt 2+kk (54 m2) v širším centru Prahy na prodej!

Prostorný byt 2+kk (54 m2) v širším centru Prahy na prodej!

Dovoluji si Vám nabídnout příjemný útulný byt v širším okraji centra Prahy, na Žižkově. Bytový dům se nachází v ulici Biskupcova.. Samotná jednotka už se nachází ve 4. NP z celkových 6 NP a je o výměru 53,4 m2 a dispozici 2+kk. Byt se skládá z chodby, samostatné koupelny, WC, obývacího pokoje s kuchyní a ložnice. Pokoj a chodba jsou vybaveny vestavěnými skříněmi. Je možné byt přestavět na dispozici 2+1, a to vybudováním stěny mezi kuchyní a obývacím pokojem.

K bytu náleží sklepní kóje, která v tuto chvíli vzniká nově (v rámci renovace celých sklepních prostor). Odpočinout si můžete na společné zahradě, která se nachází ve dvoře. Zde si můžete odpočinout v soukromí, bez ruchu velkoměsta., Vzhledem k tomu, že je jednotka orientována na jižní stranu, je celý den prosvětlená, je v ní teplo a protopí se zde minimum. Výhled z oken máte do zeleně, jelikož jste nad úrovní stromů. Byt je ideální volbou pro investiční koupi a následný pronájem, nebo vlastní bydlení.

Celý bytový dům, stejně jako jednotka jsou napojeny na elektřinu, vododov, kanalizaci a plyn. Vytápění prostor je zajišťováno kombinovaným plynovým kotlem, který mimo jiné zajišťuje také ohřev vody.

I přes umístění v širším centru města je byt tichý, jelikož se nachází v boční ulici. Právě vzhledem k tomu, že jsou zde nová plastová okna, hluk není slyšet a navíc máte výhled do zeleně. Nedaleko to budete mít také do parků, pokud zatoužíte po troše zeleně. Nejbližšími jsou Parukářka, Židovské pece nebo Pražačka. Celá lokalita má vysoký potenciál růstu hodnoty nemovitostí, vzhledem k probíhající transformaci Žižkovského nákladového nádraží na bytovou čtvrť.

V přilehlém okolí se nachází mnohá restaurační zařízení, pošta, úřady, školy, školky, nemocnice či poliklinika, ale také obchody a služby. Nakoupit si například můžete v 5 minut chůzí vzdálené prodejně Lidl, nebo 10 minut MHD vzdálené prodejně Albert či Billa.

Do centra hlavního města se automobilem dostanete do 5 minut. Pokud využíváte MHD, je zde možnost využít tramvaje či autobusy. Oběma způsoby se pak do centra dostanete do 10-15 minut. Tramvajová zastávka Biskupcova je vzdálena minutu chůze. Také se odtud můžete snadno napojit na výpadovky.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Přehrát video

Ložnice disponuje vestavěnou skříní, která se jistě bude hodit.

Obývací pokoj s barem a kuchyňským koutem v pozadí.

Kuchyňský kout a kuchyně která je nyní průchozí do obývacího pokoje. V budoucnu je ale možné zeď uzavřít a vytvořit tak samostatné místnosti.

Samostatná koupelna s vanou.

Samostatná toaleta.

Z chodby se dostanete do všech pokojů/místností.

Okolí bytového domu a ulice Biskupcova.

Pohled na dům zespodu z ulice a pohled do zahrady ve dvoře.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin