Pronájem bytu 2+kk 64 m², Sudoměřská, Praha 3 - Žižkov

V zastoupení majitele Vám nabízíme velice dobře dispozičně řešený a nově připravený byt o dispozici 2+kk, nacházející se ve 2. nadzemním podlaží činžovního domu v širším centru hlavního města Prahy. Plocha bytu činí 64 m2 a skládá se z chodby, ze které se dostanete do krásného obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Dalším pokojem je ložnice. Oba pokoje jsou orientovány do Vinohradské ulice, nicméně díky kvalitním oknům je byt tichý.
Byt je plně vybaven retro nábytkem, který dřív sloužil pro diplomatické účely. Zařízení bytu odpovídá inzerovaným fotografiím.

Byt je vytápěn centrální kotelnou.

Koho hledáme?
Slušné nájemníky, ideálně bez domácích mazlíčků, nekuřáky, studenty přijíždějící do Prahy, rodiny, byt není zcela vhodný pro spolubydlící.

Od kdy a na jak dlouho?
Byt je k nastěhování ihned. Upřednostňujeme dlouhodobý pronájem.

Kolik to bude stát?
Na začátku nájmu hradíte nájem na první měsíc a kauci. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájemného. Měsíční nájemné je stanoveno na 17.500,-kč + zálohy na služby v domě 1.900,-Kč , odběr elektřiny se přepisuje na nájemce a činí cca 1.000,-Kč. Ve dvou lidech celková měsíční platba činí 20.400,-Kč

Okolí bytu skýtá možnosti veškerého občanského vybavení, zahrnující několik supermarketů, restauračních zařízení. V blízkosti je také pošta, mateřská škola, základní škola i nemocnice. Pro milovníky přírody je v okolí několik krásných parků, pro trávení volného času. Za zmínku stojí Riegrovy sady, které jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Spojení s centrem je zajištěno buď metrem ze stanice Flora, nebo tramvají z Vinohradské ulice, případně pěšky.

Byt i lokalita jsou vhodné jak pro mladé, tak i pro starší, každý si zde přijde na své.

K pronájmu volný ihned.

17 500 Kč/ měsíc

Byt 2+kk

Obytná plocha 64 m²

Parametry nemovitosti

ID zakázky

9065/2918

Dispozice

2+kk

Poznámka k ceně

+ poplatky 1.900,/ elektřina 1.000,-Kč, 1.000,-Kč/osoba, elektřina cca 2.000,-Kč, s provizí RK, včetně právního servisu

Obytná plocha

64 m²

Patro

1. patro

Počet nadzemních podlaží

5

Lokalita

Praha Žižkov, Sudoměřská

Umístění

Centrum obce

Vybavení (inženýrské sítě)

230V, Internet, Kanalizace, TV kabel, TV satelit, Voda, pitná

Konstrukce budovy

Cihlová

PENB

G

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin