Prodej útulného bytu 1+kk s předzahrádkou v klidné lokalitě Horních Měcholup!

Připraveno pro Vás

Prodej útulného bytu 1+kk s předzahrádkou v klidné lokalitě Horních Měcholup!

V zastoupení majitele nabízím prodej bytu 1+kk v Javorové čtvrti od Central Group. Byt je částečně vybaven nábytkem a zařízením. Najdete zde plně vybavenou kuchyni, vestavěnou myčku, lednici a mikrovlnnou troubu kombinovanou s troubou, V koupelně se kromě sprchového koutu a závěsné toalety nachází pračka kombinovaná se sušičkou. V chodbě je praktická vestavěná skříň sahající až ke stropu. Dům je centrálně vytápěn.

K bytu náleží také předzahrádka, na níž byla provedena parková úprava, součástí prodeje je navíc i venkovní posezení. Můžete si zde dávat ranní kávu, nebo večerní drink/grilovačku s rodinou či přáteli. Mimo jiné lze z předzahrádky možné vstoupit přímo do městské zeleně.

Jde o ideální kombinaci mezi bydlení v bytě s komfortem malého kousku Vaší privátní zeleně.

Lokalita Horních Měcholup je perfektně vybavená, v docházkové vzdálenosti je nákupní centrum se supermarketem, bageterií atp. Dojezd do centra města zajišťují autobusy směřující na metro C – Háje, nebo Metro A – Skalka. Do města lze jet i vlakem ze stanice Praha – Horní Měcholupy, na Hlavní nádraží dojedete za pouhých 22 minut. Za přírodou můžete vyrazit do Hostivařského lesoparku, obory v Uhříněvsi, nebo do přírodního parku Botič – Milíčov.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Pokoj, z něhož se dostanete na terasu je prosvětlený.

Kuchyně je velmi příjemně řešena.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou a je zde závěsné WC.

Předsíň, z níž vedou dveře do všech místností.

K bytu náleží malá zahrádka s terasou, která vybízí k příjemným chvílím u něčeho dobrého a posezením s rodinou či přáteli.

Půdorys pro lepší představu o dispozici bytu.