Prodej útulné chaty v obci Pohoří nedaleko Prahy!

Prodej útulné chaty v obci Pohoří nedaleko Prahy!

V zastoupení vlastníků vám nabízím chatu k rekreaci a odpočinku v přírodě nedaleko Prahy. Chata se nachází na pozemku o výměře 230 m2, který si majitel chaty vlastníka pozemku dlouhodobě pronajímá, a to za pouhých 5 000,- Kč ročně. K dispozici je také malá zastřešená terasa pro posezení a kůlna/dílna.

Chata má jedno nadzemní podlaží a podkrovní prostor na spaní. Celý objekt prošel rekonstrukcí v roce 2017, kdy došlo k obložení pohledovými OSB deskami, vybudování elektroinstalace, vodovodního a odpadního potrubí. Nachází se zde prosklená veranda, kuchyňka s jídelním koutem, koupelna se sprchou a chemickým WC. Dále pokoj, kam se vejde i pracovní stůl a je zde ještě prostor na spaní umístěný ve střešní části v tomto pokoji. Dostanete se sem po žebříku. Jak již bylo zmíněno, u vchodu se nachází zastřešená terasa. Mimo objekt stojí kůlna či chcete-li dílna, kde se nachází navíc suché WC. Parkování je možné přímo u nemovitosti. Sjezd je přímo z obecní asfaltové silnice, pohodlně se tak k objektu dostanete i v zimě.

Důlěžité body:
– chata je napojena na elektřinu
– voda je vedena ze studničního vrtu.
– WC se zde nacházejí dvě – suché mimo chatu a prostor pro chemické přímo v chatě
– vytápění je zajišťováno krbovými kamny na tuhá paliva – na dřevo, pelety, brikety.
– ohřev vody zajišťuje boiler
– sjezdovku Chotouň máte za rohem :).

Nemovitost se nachází v malebné oblasti rekreační a současně také venkovské oblasti nedaleko od Prahy – v Pohoří, obce, která se nachází jihovýchodně od Prahy..
Z Pohoří se do Prahy dostanete autobusem či automobilem. Zastávka autobusu se nachází 300m od chaty. Nakoupit si můžete v 5 minut vzdáleném Jílovém u Prahy, a to například v obchodě NORMA, nebo BILLA. Najdete zde také poštu, obecní úřad nebo restaurační zařízení.

Pozemek se nachází v malebné krajině, nedaleko toku Sázavy a Vltavy. Kolem obou řek vede nespočet turistických tras, v okolí je také mnoho turistických cílů, jako zámek Štiřín, přírodní parky, lesy, vyhlídky a mnoho dalšího. Jedná se o ideální místo pro každého milovníka přírody a aktivního odpočinku.

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Při vstupu do chaty vás uvítá útulná veranda.

Z verandy se dostanete do kuchyňky, ve které je dostatek prostoru i pro posezení.

Dále se v chatě nachází také pokoj, v němž se bez obtíží vyspí 3 nocležníci, ve spacácích případně i více. Do rozšířené spací zóny se dostanete po žebříku.

Zde je ona zmíňěná spací zóna, která ale může také posloužit dětem jako místo na hraní nebo jako "bunkr".

Chata má před verandou také zastřešenou terásku pro posezení ve všech denních dobách a to ať už prší nebo svítí slunko.

Okolí chaty je klidné, dostanete se sem automobilem, a to přímo k nemovitosti, navíc budete mít k dispozici také kůlnu/dílnu.

Zde je již zmíněná kůlna, jejíž využití už nechám na vás. Navíc odtud nebudete muset odbíhat ani na WC, suchý záchod se totiž nachází hned uvnitř.

Pro lepší představu o dispozici nemovitosti můžete nahlédnout do 3D nebo okótovaného 2D půdorysu.