Prodej stavebního pozemku 191 m², Černošice, okres Praha-západ

Prodej pozemku s chatou, vhodnou k přestavbě v lokalitě Černošice!

V zastoupení majitele Vám nabízím pozemek na romantickém místě s výhledem na Všenory a navazující Brdské lesy. Orientace objektu na jihozápad Vám zajistí dostatek slunce po celý den.

Původní chata se nachází na pozemku o výměře 191 m2, dle platného územního plánu lze chatu přestavět dle podoby na vizualizacích.

Objekt je připojen na elektrický proud, voda lze řešit vrtanou studnou, již byla zpracována nabídka na projektové práce.

V těsné blízkosti chaty protéká potok, který se vlévá do Berounky. Samotná řeka je vzdálena pouhých 7 minut chůze. Velkou výhodou je fakt, že se pozemek nachází mimo zátopovou oblast.

Chata je situována v krásné přírodě na okraji CHKO Český kras. V Černošicích se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou obchody, restaurace, kavárny, městský úřad, sportovní hřiště a vše co potřebujete ke každodennímu životu. V okolí chaty nalezneme též řeku Berounku, místní zahradnictví a mnoho dalšího.

Přehrát video

Vizualizace nové stavby na pozemku.

Vizualizace dispozičního řešení.

Původní chata se nachází na pozemku o výměře 191 m2, dle platného územního plánu lze chatu přestavět dle podoby na vizualizacích.

Chata je situována v krásné přírodě na okraji CHKO Český kras.

Půdorysy vizualizace stavby.