Prodej rodinného domu na Vysočině!

Prodej rodinného domu na Vysočině!

V zastoupení majitele Vám nabízím prostorný rodinný dům s pozemkem, který je určen ke kompletní rekonstrukci. Objekt může sloužit pro rekreaci nebo také k trvalému bydlení. Nemovitost se nachází na pozemku o výměře 1199 m2, a to v malebné vesničce Dobrá Voda Lipnická na Vysočině.

Dům je zděný a disponuje 1 nadzemním podlažím. Na půdě (v 1.NP) je připraven prostor pro několik pokojů, z nichž část je již základně připravena vč. elektřiny. Střecha je ve velmi dobrém stavu. V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, další dva pokoje, koupelna a WC. Poslední pokoj v přízemí je oddělený a má vlastní vchod. Kuchyň se momentálně nachází ve vstupní chodbě. V další části domu (také v přízemí) je Vám k dispozici opravdu velký prostor pro uskladnění např. zahradní techniky, sekačky, motorky a mnoha dalšího. Nemovitost je připojena k elektřině, voda je vedena ze studny do domu a odpad je řešen formou septiku. Internet je v této lokalitě poskytován od společnosti Starnet.

Přilehlý pozemek obklopuje několik vzrostlých stromů, které v letních dnech jistě poskytnou příjemné stinné útočiště k posezení. Na zahradě se nachází prostor, který lze využít jako vinný sklípek či venkovní spižírnu. Vzhledem k orientaci celého pozemku budete mít svůj pobyt nejen na zahradě téměř celý den prosluněný a díky velmi málo frekventované silnici neuslyšíte téměř žádný ruch. Výhodou pro budoucího majitele může být také to, že pozemek aktuálně sousedí pouze s jednou nemovitostí. Při svém pobytu zde tak nebudete takřka ničím a nikým rušeni. Parkovat můžete přímo na pozemku, případně u vjezdu na pozemek.

Okolí nemovitosti je obklopeno malebnou přírodou a lesy. V nedaleké Lipnici nad Sázavou je hrad, v obci také dříve žil Jaroslav Hašek. V domě, který Jaroslav Hašek obýval a tvořil v letech 19211923, je nyní Památník s expozicí o jeho životě a díle. V lomech u Lipnice nad Sázavou jsou do žulové skály vytesány tři známé reliéfy – Bretschneidrovo ucho, ústa pravdy a zlaté oči. Můžete také zavítat do sklárny ve Světlé nad Sázavou. Okolí disponuje mnoha zajímavostmi k výletům jako jsou: hrady a zámky, zříceniny, lomy určené ke koupání, rybníky kde se každoročně pořádají výlovy a mnoho dalšího.

Z obce se za 15 minut autem dostanete do Humpolce, za 55 minut do hlavního města Prahy. Ve vesnici je autobusová zastávka z níž se dostanete přímým spojem do Dolního Města nebo Ledče nad Sázavou. Do 20 minut se automobilem dostanete do několika míst disponujících plnou občanskou vybaveností vč. obchodů a služeb. Například v 15 minut vzdáleném Humpolci naleznete veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody s potravinami, školu, školkou, poštu, městský úřad, nespočet restaurací a mnoho dalšího.

Přehrát video

Prostorná světnice s tradičním nábytkem.

Obývací pokoj, který momentálně sloužil i pro přespání.

Obývací pokoj s krbem.

Koupelna se sprchovým koutem a wc.

Kuchyně je momentálně umístěna ve vstupní chodbě.

První část půdy, která je částečně připravena na bydlení.

Druhá část půdy.

Sklep/chlév.

Pohled z pozemku.

Fotografie z dronu.

Vymezení pozemku z výšky.

3D půdorysy a okótované 2D půdorysy

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin