Prodej rodinného domu 121 m², pozemek 358 m², U cukrovaru, Praha 9 - Vinoř

Rodinný dům v Praze – Vinoři na prodej

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou s dostupností do centra Prahy? Tento krajní řadový rodinný dům se zahradou a zastřešenou pergolou orientovanou na jih si Vás jistě získá. Čtvrť, ve níž se dům nachází, je velmi klidná a připomíná tak trochu americké předměstí, ovšem s veškerým komfortem občanské vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace či kavárny, sportovní hřiště a vším, co potřebujete.

Tento cihlový dům postavený v roce 2005 se nachází na pozemku o výměře 358 m2. Jedná se o dvoupodlažní dům s velkou garáží, a jedním parkovacím místem před domem, prostornou terasou, zastřešenou pergolou pro posezení s přáteli či rodinou, zahradou a zahradním domkem. Ve spodním patře se kromě vstupní chodby nachází také koupelna se sprchovým koutem, obývací pokoj a rustikální kuchyň mramorovou pracovní deskou a potravinovou komorou. V horním patře pak naleznete tři pokoje a druhou koupelnu, tentokrát s vanou. Všechny pokoje v horním patře jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, stejně tak jako chodba v přízemí. Dispozičně se jedná o nemovitost 4 + kk obytná plocha je 101 m2, s možností přístavby na 5 + kk.

Dům je vytápěn plynovým kotlem, který také zajišťuje ohřev vody, je připojen na elektrický proud, vodovod a kanalizaci.

V blízkosti nemovitosti protéká Ctěnický a Vinořský potok. Během 15 minut se chůzí dostanete ke Ctěnickému háji či Vinořskému parku, které vybízí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. V městské části také naleznete Vinořský zámek či místní farmu. Nakoupit si můžete v supermarketu Billa vzdáleném jen 100 metrů od domu, nebo také v neméně vzdáleném supermarketu Norma. Ve Vinoři se nachází základní i mateřská škola, městský úřad, lékárna nebo fotbalový klub.

I přes umístění na okraji Prahy se do centra dostanete autobusem a metrem do 45 minut. Je zde dobré napojení na metro C (ve stanici Prosek) a B (Vysočanská). Dostupnost autem je z Vinoře také velmi příznivá. Během několika minut se dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky.

Projděte si dům pomocí 3D virtuální prohlídky. Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Světlý a prostorný obývací pokoj se vstupem na zahradu.

Obývací pokoj je hned vedle kuchyně a schodiště.

Útulný pokoj pro chvíle odpočinku.

Prostorné pokoje, které můžete využít dle Vašich představ.

Dobře řešené schodiště s chodbou.

Prostorná kuchyňská linka s oknem.

První koupelna disponuje vanou, druhá sprchovým koutem.

Pohled na řadový dům.

Prostorná a dobře udržovaná zahrada.

Zastřešená pergola s grilovacím koutkem.

Půdorysy obou pater.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin