Prodej prostorného prosluněného bytu 2+kk v Pitkovicích, včetně garážového stání!

Prodej prostorného prosluněného bytu 2+kk v Pitkovicích, včetně garážového stání!

Hledáte prosvětlený a prostorný byt v klidné lokalitě? Patří mezi Vaše kritéria také garážové stání či sklep? Pokud ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v posledním patře bytového domu v pražských Pitkovicích, je to pravé pro Vás! Tento byt o dispozici 2+kk a velkorysé rozloze 63,7 m2 se nachází ve 4. NP cihlového bytového domu.

Samotný byt je ve velmi dobrém stavu, je udržovaný a disponuje, stejně jako celá stavba plastovými okny s trojsklem. Když vejdete, octnete se ve vstupní chodbě, z níž se dostanete do koupelny s rohovou vanou, dále také na WC, do komory, kde snadno usnadníte nejen oblečení. Z předsíně se také dostanete do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Tato místnost je neprůchozí. Máte odtud vstup na menší ze dvou teras. Ložnice je taktéž přístupná z chodby a je v ní dostatek prostoru pro velkou manželskou postel včetně šatny. Jedná se o neprůchozí pokoj. Z ložnice můžete vstoupit na druhou, větší terasu, která vybízí například ke grilování či posezení. Byt je krásně prosvětlený, a to především díky své orientaci na jihovýchod.

Teplá i studená voda proudí dálkovým vodovodem, vytápění bytu je zajištěno centrálním vytápěním. Vařit zde budete na sklokeramické desce. V ložnici a obývacím pokoji se nachází topná tělesa. K bytu náleží prostorný sklep a garážové stání, avšak vždy zde bezproblémově zaparkujete také v přilehlých ulicích.

Lokalita, kde se bytový dům nachází, Vás příjemně potěší. Objekt se nachází 2 minuty chůze od autobusové zastávky (BUS 213). Autobusem se dostanete například na linku metra C, nebo můžete cestu spojit vlakem přes Uhříněves – obojí Vám zabere cca 45 minut. Pokud preferujete dopravu automobilem, daleko to nebudete mít na Jižní spojku a tudíž i další stěžejní výpadovky. Za domem se nachází vilová zástavba a novostavby. Na nákupy je ideální zajet si do Průhonic či Uhríněvsi, kde se nachází různé prodejny potravin, drogerie a služby. Obě místa jsou dosažitelná automobilem do 10 minut. Daleko to nebudete mít ani na pražský Chodov, kde se nachází velké nákupní centrum. Nejbližší pošta či lékárna se nacházejí v Průhonicích nebo Uhříněvsi. Pro sportovní vyžití či procházky jsou ideální nedaleké parky, Hostivařský lesopark, přírodní park Botič-Milíčov nebo Průhonice. Pro milovníky sportu se v Pitkovicích nachází sportovní hřiště. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská škola.

Přehrát video

Ložnice je prostorná a prosvětlená. Je z ní vstup na větší ze dvou teras.

Vizualizace budoucího stavu obývacího pokoje.

Kuchyně s obývacím pokojem nabízí velkorysé prostory pro fungování v bytě.

Toaleta je oddělena od koupelny a dostanete se na ní ze vstupní chodby.

Koupelna je vybavena rohovou vanou a zákoutím pro pračku se sušičkou.

Vstupní chodba nepůsobí stísněným dojmem, jako je tomu u klasických panelákových bytů.

Byt disponuje dvěma terasami. Menší je přístupná z obývacího pokoje a větší pak z ložnice.

Okolí bytového domu je vkusné a klidné.

Okótovaný 2D a 3D půdorysy k lepší orientaci v rozložení místností.