Prodej bytů 2+1, 3+1 a 4+kk v činžovním domě na pražském Žižkově!

Prodej bytů 2+1, 3+1 a 4+kk v činžovním domě na pražském Žižkově!

Hledáte byt o dispozici 2+1, 3+1, nebo 4+kk, nacházející se v širším centru Prahy, navíc s plnou občanskou vybaveností v okolí? Pokud ano, pak věřím, že Vám mohu nabídnout to pravé, co jste doposud hledali!

V činžovním domě na pražském Žižkově totiž aktuálně prodávám rovnou 3 byty. Bytový dům je řízen SVJ, k dispozici je zde také kolárna a kočárkárna. Není zde výtah, bytový dům je průběžně udržovaný.

Rádi byste se o bytových jednotkách dozvěděli něco více? Pak čtěte dál!

Jednotka č. 10, o dispozici 2+1 a metráži 67 m2, se nachází ve 4.NP bytového domu v ulici Chlumova na pražském Žižkově. K bytové jednotce náleží také sklepní kóje v rámci budovy.

Vstup do bytu je skrze chodbu v mezipatře. Než přijdete do bytu, projdete prosklenou pavlačí se 4 schody. Tento prostor je pouze Vás, náleží k bytu a vybízí k využití uzavřené zahrádky nebo městského skleníku. Uvnitř jednotky pak najdete prostornou vstupní chodbu, kam lze umístit vestavěné skříně, komoru, koupelnu s vanou a toaletou (renovovanou před 20 lety), dále samostatnou kuchyni a dva pokoje – neprůchozí ložnici a průchozí obývací pokoj s jídelním koutem. Tyto dva pokoje mají podlahu z parket. Byt je světlý, v dobrém stavu, orientace je na jih, část s pavlačí je pak orientována na sever). Byt je tak větratelný z obou stran. V případě, že byste se rozhodli pro rekonstrukci, je možné příčky dle potřeby posouvat či bourat. Nosné zdi jsou jen po obvodu bytu a poté mezi vstupní chodbou a obývacím pokojem.

Jednotka je napojena na elektřinu, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy v hlavních pokojích, ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Byt disponuje dřevěnými okny s dvojskly. Bytový dům je řízen SVJ, k dispozici je zde také kolárna a kočárkárna. Není zde výtah, bytový dům je průběžně udržovaný.

Byt je momentálně pronajatý nájemníkem, a to do 1.6.2023. Prohlídky jsou možné po tomto datu. 

Poplatky jsou aktuálně do fondu oprav 1675,- Kč, na správu domu 242,- Kč a jeho pojištění 127,- Kč. To činí celkově 2044,- Kč měsíčně.

. . . 

Jednotka č. 8, o dispozici 3+1 a metráži 86,9 m2, se nachází ve 4.NP bytového domu v ulici Chlumova na pražském Žižkově. K bytové jednotce náleží také sklepní kóje v rámci budovy.

Tento byt má klasickou žižkovskou dispozici – z chodby se dostanete takřka do všech místností v bytě. Uvnitř jednotky najdete prostornou chodbu, kam lze umístit vestavěné skříně, koupelnu s vanou a samostatnou toaletou (obojí v původním stavu), dále samostatnou kuchyni s jídelním koutem a tří pokoje – jeden neprůchozí se vstupem z kuchyně, druhý neprůchozí se vstupem z prostředního pokoje a jeden průchozí pokoj nacházející se uprostřed bytu. Tyto dva pokoje mají podlahu z parket. Byt je světlý, je v původním stavu před rekonstrukcí. Jeho orientace je na jihozápad. Byt má okna na obě strany. V případě, že byste se rozhodli pro rekonstrukci, je možné příčky dle potřeby posouvat či bourat. Nosné zdi jsou jen po obvodu bytu a poté na linii mezi vstupní chodbou, kuchyní a pokoji.

Jednotka je napojena na elektřinu, která je však původní, vytápění je řešeno elektrickými přímotopy v hlavních pokojích, ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vařit můžete na plynovém hořáku, nebo si kuchyni předělat pro vaření na elektrické indukční desce. Byt disponuje dřevěnými okny s dvojskly. Bytový dům je řízen SVJ, k dispozici je zde také kolárna a kočárkárna. Není zde výtah, bytový dům je průběžně udržovaný.

Byt je bez nájemníka, připravený k nastěhování a rekonstrukci.

Poplatky jsou aktuálně do fondu oprav 2173,- Kč, na správu domu 242,- Kč a jeho pojištění 165,- Kč. To činí celkově 2579,- Kč měsíčně.

. . . 

Jednotka č. 9, o dispozici 4+kk a metráži 101,6 m2, se nachází ve 4.NP bytového domu v ulici Chlumova na pražském Žižkově.

Tento byt má aktuálně trochu atypickou dispozici. Když vstoupíte do bytu, ocitnete se v chodbě, kde se však aktuálně nachází kuchyně. Z této místnosti se dostanete do komory, na samostatnou toaletu do samostatné koupelny s vanou (rekonstrukce před 20 lety). Dále v bytě naleznete čtyři pokoje – průchozí ložnici se vstupem z kuchyně/chodby, druhý neprůchozí se vstupem z předchozího zmíněného pokoje. Třetí místností je průchozí obývací pokoj, se vstupem z kuchyně/chodby a pak neprůchozí ložnice, se vstupem ze zmiňovaného obývacího pokoje. V pokojích jsou na podlaze položena dřevěná prkna. Byt je velmi světlý, má vysoké stropy a je orientován na západní stranu. Výhled z oken máte na Prokopovo náměstí. V případě, že byste se rozhodli pro rekonstrukci, je možné některé příčky dle potřeby posouvat či bourat. Nosné zdi jsou po obvodu bytu a oddělují také vstupní chodbu od pokojů.

Jednotka je napojena na elektřinu, která je nově zrenovována (2 roky nazpět), vytápění je řešeno elektrickými přímotopy v hlavních pokojích, ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vařit můžete na indukční desce. Byt disponuje dřevěnými okny s dvojskly. 

Byt je bez nájemníka, připravený k nastěhování.

Poplatky jsou aktuálně do fondu oprav 2540,- Kč, na správu domu 242,- Kč a jeho pojištění 193,- Kč. To činí celkově 2975,- Kč měsíčně.

 .  .  . 

Velkou výhodou je bezesporu také oblast, v níž se byty nachází. Na menší a rychlé nákupy je vám k dispozici nespočet večerek v okolí 5 minut chůze, na běžné, větší nákupy pak dobře poslouží obchody BILLA (4 min. chůze), Lidl či Tesco, které máte do 10 minut chůze od domu. Lékárnu a poštu naleznete jen 2 minuty chůze od domu. V okruhu do 10 minut chůzí od domu se pak nacházejí jesle, mateřská škola i základní školy. Nejblíže (do 300 m od domu) máte zastávku autobusů Lukášova a Rokycanova, navíc je to blízko na linky metra A (Želivského), B (Florenc, Křižíkova) i C (Hlavní nádraží).

Vizualizace možné budoucí podoby bytu pro lepší představivost.

Hlavní pokoj, který původně sloužil jako obývací.

Druhý z pokojů, který je průchozí.

Třetí pokoj může posloužit jako pracovna nebo jako dětský pokoj.

V kuchyni si můžete uvařit na plynovém vařiči, je zde dostatek místa i pro jídelní kout.

Koupelna a WC byly renovovány před 20 lety.

Z předsíně se dostanete do všech místností v bytě.

Vizualizace možné budoucí podoby bytu pro lepší představivost.

Tato místnost původně sloužila jako obývací pokoj.

Místnost, která může posloužit jako ložnice.

Další pokoj, který nabízí využití pro pracovnu či dětský pokoj.

Čtvrtý z pokojů je orientovaný na jihozápad.

Aktuálně se kuchyně nachází ve vstupní chodbě.

Koupelna disponuje vanou. Renovována byla před 20 lety.

Výhled z domu.

Takto vypadá bytový dům z exteriéru.

Okolí domu na fotografiích z dronu.

Pro lepší představivost o dispozicích bytu je zde 3D a okótovaný 2D půdorys.