Prodej bytu 4+kk v činžovním domě na pražském Žižkově!

Prodej bytu 4+kk v činžovním domě na pražském Žižkově!

Hledáte byt o dispozici 4+kk, nacházející se v širším centru Prahy, navíc s plnou občanskou vybaveností v okolí? Pokud ano, pak věřím, že Vám mohu nabídnout to pravé, co jste doposud hledali!

V činžovním domě na pražském Žižkově totiž aktuálně prodávám zrovna tento byt. Bytový dům je řízen SVJ, k dispozici je zde také kolárna a kočárkárna. Není zde výtah, bytový dům je průběžně udržovaný.

Rádi byste se dozvěděli něco více? Pak čtěte dál!

. . . 

Jednotka č. 9, o dispozici 4+kk a metráži 101,6 m2, se nachází ve 4.NP bytového domu v ulici Chlumova na pražském Žižkově.

Tento byt má aktuálně trochu atypickou dispozici. Když vstoupíte do bytu, ocitnete se v chodbě, kde se však aktuálně nachází kuchyně. Z této místnosti se dostanete do komory, na samostatnou toaletu do samostatné koupelny s vanou (rekonstrukce před 20 lety). Dále v bytě naleznete čtyři pokoje – průchozí ložnici se vstupem z kuchyně/chodby, druhý neprůchozí se vstupem z předchozího zmíněného pokoje. Třetí místností je průchozí obývací pokoj, se vstupem z kuchyně/chodby a pak neprůchozí ložnice, se vstupem ze zmiňovaného obývacího pokoje. V pokojích jsou na podlaze položena dřevěná prkna. Byt je velmi světlý, má vysoké stropy a je orientován na západní stranu. Výhled z oken máte na Prokopovo náměstí. V případě, že byste se rozhodli pro rekonstrukci, je možné některé příčky dle potřeby posouvat či bourat. Nosné zdi jsou po obvodu bytu a oddělují také vstupní chodbu od pokojů.

Jednotka je napojena na elektřinu, která je nově zrenovována (2 roky nazpět), vytápění je řešeno elektrickými přímotopy v hlavních pokojích, ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Vařit můžete na indukční desce. Byt disponuje dřevěnými okny s dvojskly. 

Byt je bez nájemníka, připravený k nastěhování.

Poplatky jsou aktuálně do fondu oprav 2540,- Kč, na správu domu 242,- Kč a jeho pojištění 193,- Kč. To činí celkově 2975,- Kč měsíčně.

 .  .  . 

Velkou výhodou je bezesporu také oblast, v níž se byt nachází. Na menší a rychlé nákupy je vám k dispozici nespočet večerek v okolí 5 minut chůze, na běžné, větší nákupy pak dobře poslouží obchody BILLA (4 min. chůze), Lidl či Tesco, které máte do 10 minut chůze od domu. Lékárnu a poštu naleznete jen 2 minuty chůze od domu. V okruhu do 10 minut chůzí od domu se pak nacházejí jesle, mateřská škola i základní školy. Nejblíže (do 300 m od domu) máte zastávku autobusů Lukášova a Rokycanova, navíc je to blízko na linky metra A (Želivského), B (Florenc, Křižíkova) i C (Hlavní nádraží).

Přehrát video

Vizualizace možné budoucí podoby bytu pro lepší představivost.

Tato místnost původně sloužila jako obývací pokoj.

Místnost, která může posloužit jako ložnice.

Další pokoj, který nabízí využití pro pracovnu či dětský pokoj.

Čtvrtý z pokojů je orientovaný na jihozápad.

Aktuálně se kuchyně nachází ve vstupní chodbě.

Koupelna disponuje vanou. Renovována byla před 20 lety.

Výhled z domu.

Takto vypadá bytový dům z exteriéru.

Okolí domu na fotografiích z dronu.

Pro lepší představivost o dispozicích bytu je zde 3D a okótovaný 2D půdorys.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.