Prodej prostorné historické vily po továrníkovi v Kolíně!

Prodej prostorné historické vily po továrníkovi v Kolíně!

Hledáte lukrativní nemovitost, do níž byste mohli investovat? Jak by se Vám líbila továrníkova vila nedaleko centra Kolína? Pokud jste si v duchu odpověděli, že ano, pak jste možná právě našli to pravé ořechové!

V zastoupení majitelů Vám nabízím historickou vilu z počátku 20. století, která disponuje nebytovými prostory ve sklepě a prostory, které by mohly posloužit např. pro tvorbu několika bytů o různých dispozicích – v prvním a druhém nadzemním podlaží, ale také na půdě. Tato rozlehlá nemovitost byla postavena za první republiky, v období rozmachu průmyslu v Českých zemích. Původně sloužila jako obydlí pro továrníka a jeho rodinu a i dalšími z majitelů byl objekt využíván primárně k bydlení. Jedná se o stavbu cihlovou. Dům disponuje mnoha původními prvky jako jsou parkety, vysoké stropy, v halách v 1. NP a 2. NP navíc zdobené, nádherné dřevěné schodiště, atp.

Aktuálně je dům prázdný, disponuje 9 místnostmi, 2 koupelnami, 2 toaletami, půdou a sklepením, které se rozkládá pod celým domem. Atraktivitu celé nemovitosti zvyšuje umístění nedaleko centra města a Místního nádraží v Kolíně. Potenciál skrývá půdní prostor, vhodný k účelnému využití a možné přestavbě.

Potenciál budovy, respektive možné záměry s ní mohou být využití pro podnikání, kombinaci podnikání a bydlení nebo vybudování bytových či nebytových jednotek a jejich následný rozprodej či pronájem. Může se jednat o byty, kanceláře, ateliéry, lékařský dům, školku, velkorysé bydlení či kombinace bydlení a podnikání.

Objekt se prodává jako nemovitost.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Přehrát video

Vstupní hala vás vtáhne do jiného světa.

Hlavní pokoj v přízemí nabízí velkorysé prostory.

Další pokoj v přízemí je také velmi prostorný.

V prvním patře se nachází další pokoje, tento je jedním z nich.

Další z pokojů v 1. patře.

Hlavní pokoj v prvním patře.

Hala v prvním patře je zdobená původními dřevěnými prvky.

V domě se nachází celkem 3 koupelny a 2 samostatné toalety.

V domě byly zbudovány 2 kuchyně.

Tato místnost sloužila jako spíž.

Půda pak skrývá potenciál pro zbudování nových bytových jednotek.

Pohled na dům z ulice.

A z dronu.

Okótované 2D a 3D půdorysy pro lepší představu o dispozicích nemovitosti.