Prodej pozemku s rodinným domem a s kouzelným výhledem na řeku ve Vraném nad Vltavou!

Připraveno pro Vás

Prodej pozemku s rodinným domem a s kouzelným výhledem na řeku ve Vraném nad Vltavou!

Hledáte příjemné místo k bydlení s výhledem na řeku, mimo záplavovou oblast, s dobrou dostupností do Prahy, ale také na stěžejní výpadovky? Pak jste na tom správném místě! V zastoupení vlastníků nabízím jedinečný stavební pozemek pro stavbu 1-2 objektů k bydlení ve Vraném nad Vltavou.

Zmiňovaný pozemek o výměře 1676 m2 je rovinatý a momentálně se na něm nachází rodinný dům, garáž a kůlna. Přestože se parcela nachází u řeky, navíc s nádherným výhledem, nenachází se v povodňové zóně. Díky vodnímu dílu Vrané nad Vltavou zde nebyla velká voda ani v roce 2002. Vzhledem k velikosti pozemku je zde dostatek prostoru pro vybudování rodinného domu, posezení, bazénu či koutku pro sportovní aktivity.

Na pozemek je zavedena elektřina, voda je zde k dispozici ze studny, která má dle majitelů nevyčerpatelný zdroj vody, odpad je řešen formou jímky. Vodovod a kanalizace je ukončen asi 80m od pozemku, obec má v budoucnu plán sítě dobudovat.

_ _ _

Na parcele se nachází původní dům z dob první republiky, který si můžete buďto opravit, nebo ho odstranit a vybudovat si na pozemku vlastní objekt dle svých preferencí, viz informace níže.

Zděný dům má 2 nadzemní podlaží a užitnou plochu orientačně 204 m2. K domu náleží garáž, do které pohodlně zaparkujete svého motorového miláčka a kůlna, do níž si jistě uložíte spoustu dalších věcí. Ve spodním patře domu se kromě předsíně nachází také ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna a oddělená toaleta. Ve druhém nadzemním podlaží naleznete další tři ložnice, z nichž lze udělat například pracovnu či dětský pokoj. Nemovitost je tedy dispozičně cca 5+kk. Je ideální pro rodiny. Přestože se dům nachází u řeky, nenachází se v povodňové zóně, což Vás, jakožto budoucí majitele, jistě potěší. Díky vodnímu dílu Vrané nad Vltavou zde nebyla velká voda ani v roce 2002.

Stavba se v místě nachází již od dob první republiky, údajně sem měl chodit i Ota Pavel, a to v době, když dům sloužil jako hostinec. Na zahradě je dostatek prostoru pro letní posezení, grilování, i sportovní aktivity. Dům je vytápěn krbovými kamny na tuhá paliva. 

_ _ _

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům či rekreační objekt. Minimální velikost nově odměřeného stavebního pozemku pro stavbu nového rodinného domu musí být 800 m2. Maximální výšková hladina zástavby: 2+P (2 nadzemní podlaží plus obytné podkroví), maximálně 1 podzemní podlaží. Výška staveb musí respektovat výškovou hladinu okolní zástavby. Koeficient zastavění pozemku: 40%, koeficient zeleně: 50%. U staveb rodinných domů je požadováno jednoduché tvarové řešení střech, s vyloučením velkých množství vikýřů a vyloučením historizujících a zdobných prvků.

Pozemek lze rozdělit na dva pozemky, kde lze postavit dvě novostavby, případně ponechat původní dům a oddělit část pozemku pro další stavbu.

Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

V blízkosti nemovitosti najdete základní i mateřské školy (ve Vraném n. Vlt. či Měchenicích), obchody, restaurace, lékárnu i poštu. Nedaleko nemovitosti se nachází nespočet míst, které vybízejí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu. Nejbližší obchody s potravinami jsou BALA či EDEN – obojí ve Vraném n. Vlt. Do Vraného jezdí rozvoz potravin Rohlík.

Z vlakové stanice se dostanete za pouhých 16 minut do pražských Modřan /linka S8), odkud máte do centra tramvajové spojení. Na nedaleký nájezd na Pražský okruh, neboli D0 se dostanete autem za 10 minut.

V případě zájmu Vám rád poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Prvorepublikový dům u řeky býval svého času i hostincem, kam chodil Ota Pavel.

Je odtud nádherný výhled na řeku.

Na pozemku naleznete také garáž či kůlnu.

Spodní patro s kuchyní a obývacím pokojem.

Je zde spousta místa pro několik nocležníků.

Koupelny a chodby.

Dům z výšky na pohledu z dronu. Zde vidíte celý pozemek lemovaný řekou a vlakovou tratí.

Celá oblast je obklopená zelení.