Prodej nově zrekonstruované chaty v Trnové u Jíloviště!

Prodej nově zrekonstruované chaty v Trnové u Jíloviště!

V zastoupení vlastníků nabízím nově zrekonstruovanou chatu (v roce 2021) k rekreaci, která se nachází na pozemku o výměře 384 m2, se zahradou, malou zastřešenou terasou pro posezení a skleníkem.

Pozemek se nachází v malebné oblasti rekreační a současně také rezidenční oblasti nedaleko od Prahy – v Trnové u Jíloviště. Chata má 3 patra. V přízemí se nachází kuchyně a koupelna s WC. V prvním patře se nachází obývací pokoj s krbem, který dodává pokoji kromě tepla také příjemnou atmosféru. Ve třetím patře se nachází ložnice, v níž se vyspí 2 nocležníci. Na zahradě je kromě již zmíněné terasy také malý skleník, parkování je možno na ulici u pozemku. Vzhledem k orientaci nemovitosti na jih budete mít svůj pobyt zde téměř celý den prosluněný. Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je vedena ze studny na sousedním pozemku až do domu a odpad je řešen jímkou. Je možné připojit chatu na vodovod, který vede na druhé straně cesty, stejně jako kanalizace. Vytápění je zajišťováno krbovými kamny na tuhá paliva v 1. patře, ohřev vody zajišťuje boiler. Internet je v této lokalitě poskytován běžnými poskytovateli telekomunikačních služeb. 

Z Trnové se dostanete autobusem č. 318 do Prahy asi za 25 minut, autem se dopravíte po Strakonické do Prahy, nebo Mníšku pod Brdy, Příbrami atd. V obci se nachází obecní úřad s poštou, zámek a stravovací zařízení. Nejbližší poštu naleznete v Jílovišti, vzdáleném autem asi 5 minut. Školku naleznete v Jílovišti či Praze – Zbraslavi, stejně jako základní školu. Potraviny si můžete obstarat v Klínci, nebo nedalekém Lidlu či Albertu na pražské Zbraslavi (10 min).

Pozemek se nachází v malebné krajině, nedaleko toku Vltavy a Berounky. Kolem obou řek vede nespočet turistických tras, v okolí je také mnoho turistických cílů, jako hrad Karlštejn, hornické muzeum Příbram a mnoho dalšího. Jedná se o ideální místo pro každého milovníka přírody ale i sportu. 

Aktuální objekt má zastavěnou plochu 16 m2, dle platného územního plánu lze rozšířit(zastavět) až na 15% z plochy pozemku tzn. 57,5 m2 s maximální výškou stavby 7m, tzn. přízemní podlaží a obytné podkroví. 

Pro více informací mě kontaktujte.

Přehrát video

Spodní patro tvoří kuchyně a koupelna s WC.

Koupelna s WC.

V prvním patře naleznete obývací pokoj s krbem, který Vás nejen zahřeje, ale zajistí také příjemnou atmosféru.

Ve 2. patře se nachází ložnice.

Příjezdová cesta k chatě. Zde můžete nechat zaparkovaný Váš vůz.

Takto vypadá dům a pozemek.

Budete zde mít k dispozici zahradu se zastřešenou teráskou a hlavně také vytoužený klid.

Půdorysy všech 3 podlaží.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin