Prodej neobyčejně prostorného 2+kk v pražských Horních Měcholupech!

Prodej neobyčejně prostorného 2+kk v pražských Horních Měcholupech!

Hledáte prostorný byt 2+kk v klidné lokalitě? Patří mezi Vaše kritéria také terasa, garážové stání či sklep? Pokud ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází ve 4. NP bytového domu v pražských Horních Měcholupech, na pomezí hranice s Hostivaří, je to pravé pro Vás! Jednotka má dispozici 2+kk, avšak svým budoucím majitelům poskytne velkorysé prostory. Samotný byt se rozkládá na 68,8 m2, náleží k němu však také balkon, sklep a garážové stání.

Jednotka je ve velmi dobrém stavu, udržovaná a disponuje, stejně jako celá stavba, plastovými okny. Když překročíte práh, ocitnete se ve vstupní chodbě, z níž se dostanete do koupelny s rohovou vanou a WC, nebo do komory, která také plní funkci šatny a snadno tu tak usnadníte nejen oblečení. Z předsíně je vstup do obývacího pokoje, propojeného s kuchyňským a jídelním koutem. Tato místnost je neprůchozí. Z obývacího pokoje můžete vstoupit na balkon, který je podlouhlý a vede až k druhému pokoji. Ložnice je taktéž přístupná z chodby a je v ní dostatek prostoru pro velkou manželskou postel včetně šatny. Jedná se o neprůchozí pokoj. I odtud můžete vstoupit na balkon, který vybízí ke grilování či posezení. Příjemným bonusem je určitě i to, že je balkon krytý a neprší na něj. Byt je prosvětlený, a to především díky své orientaci na západ a velkým oknům. Výhled na lesopark navíc bude trvale zachován, jelikož na tomto místě již není možné stavět.

Studená voda proudí dálkovým vodovodem, vytápění bytu je zajištěno, stejně jako ohřev vody, vlastní plynovou kotelnou. Ve vestavěné kuchyni budete moci vařit na sklokeramické desce, navíc se zde nachází úplně nová myčka. Okna mají předokenní rolety, na balkoně pak máte dokonce i přívod elektřiny Jak již bylo nastíněno výše, k bytu náleží prostorná sklepní kóje a garážové stání, avšak vždy zde bezproblémově zaparkujete také v přilehlých ulicích.

Lokalita, v níž se bytový dům nachází, Vás jistě příjemně potěší. Bytový dům se nachází 4 minuty chůze od autobusové zastávky Bolevecká (BUS 125, 204, 240, 252, 254 či 911) nebo Řepčická (BUS 183 aj.). Autobusem se dostanete například na linku metra A, B, i C. Pokud preferujete dopravu automobilem, daleko to nebudete mít na Jižní spojku a tudíž i další stěžejní výpadovky. Na nákupy je ideální zajet si do prodejen LIDL, Albert, Billa, Penny (do 10 min), pro komplexnější nákupy můžete navštívit OC VIVO Hostivař (9 min autem), Europark Štěrboholy, nebo OC Westfield Chodov (do 15 min autem). Nejbližší pošta či lékárna se nacházejí 10 minut chůze od nemovitosti, stejně jako poliklinika, úřad městské části nebo městská knihovna. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská i základní škola. Okolí bytového domu navíc obklopuje mnoho zeleně. Pro sportovní vyžití či procházky jsou ideální nedaleké parky, Hostivařský lesopark, přírodní park Botič-Milíčov nebo Průhonice. No a pokud jste milovníci piva a dobrého jídla, daleko to nebudete mít ani do místního pivovaru Hostivar.

Přehrát video

Obývací pokoj je propojen s kuchyňským koutem, který je v zákrytu.

Ložnice nabízí opravdu velkorysý prostor, navíc také nádherný výhled.

Koupelna disponuje rohovou vanou a toaletou.

Předsíň je příjemně řešená a dostanete se odtud do všech místností.

V bytě se také nachází komora se šatnou, kam se vejde i pračka.

Výhled z balkonu je do zeleně, navíc máte jistotu, že zde již žádná nová stavba nevyroste.

Bytový dům a jeho okolí jsou dobře udržované.

A zde pohled do okolí...

3D a okótovaný 2D půdorys.