Prodej nadstandardně vybaveného nízkoenergetického domu 4+kk ve Vysokém Újezdě!

Prodej nadstandardně vybaveného nízkoenergetického domu 4+kk ve Vysokém Újezdě!

Hledáte moderní vymazlené nízkoenergetické rodinné bydlení s klidnou atmosférou a dobrou dostupností do Prahy, Berouna či Plzně? Pak je tato nemovitost pro vás ta pravá! Tento rodinný dům se zahradou, terasou a parkovacím stáním si zamilujete! Dům se navíc prodává kompletně zařízený, takže se můžete prakticky ihned nastěhovat.

Dům byl zkolaudovaný v roce 2019, nachází se na pozemku o výměře 568 m2. Jedná se o jednopodlažní nemovitost s parkovacím stáním pro dva automobily u domu, součástí je i prostorná terasa pro posezení s přáteli či rodinou a zahrada. Když vstoupíte do domu, osloví vás kuchyně na míru s vestavěnými spotřebiči Whirpool, s jídelnou a obývacím pokojem, odkud se můžete dostat ven na pergolu a zahradu, ale také tudy můžete projít chodbou do pracovny, dětského pokoje, technické místnosti, ložnice a dvou prostorných koupelen. Ve dvou pokojích se nacházejí vestavěné skříně. Dispozičně se jedná o nemovitost 4 + kk, obytná plocha činí 120 m2. Zahrada (419 m2) je příjemně prosluněná a je zde dostatek prostoru pro případné vybudování zahradního domku, bazénu či dětského hřiště.

Dům je vytápěn podlahovým topením, ohřev vody zajišťuje boiler. Samozřejmostí je připojení na vodovod a kanalizaci. Díky perfektně propracovaným vychytávkám a tomu, jak kvalitně je dům postaven, jsou celkové roční náklady velmi nízké. Nemovitost je nadstandardně vybavena, a to masivními podlahami ze dřeva, velkoformátovou dlažbou, okny s trojsklem, které spolehlivě odizolují hluk i výkyvy teplot, kvalitními předokenními žaluziemi, ale i vnitřními žaluziemi, které novým majitelům poskytnou soukromí, ale také účinnou filtraci slunečního svitu, dále také sanitou značky Hansgrohe a mnohým dalším vybavením. Z technických vychytávek vás bezesporu potěší i přítomnost bezpečnostního systému a chytré domácnosti v jednom od firmy Loxone. Připojení k interntetu je zde zajištěno skrze optický kabel.

Obecní úřad, pošta, základní a mateřská škola se nachází přímo ve Vysokém Újezdě. Nejbližší lékárna se nachází v Rudné či Berouně, stejně jako nemocnice a poliklinika. Nakoupit si můžete v prodejně Žabka, přímo ve Vysokém Újezdě, COOP v Mezouni, nebo v berounských obchodech Billa, Penny, Kaufland, Lidl, Albert a mnoha dalších obchodech s různým zbožím, včetně OBI. Během 20 minut se chůzí dostanete na Mořinu, na letiště Bubovice, nebo ke Králickému potoku. V okruhu 10 km od nemovitosti je mnoho zeleně, lesů, turistických i kulturních atrakcí a míst pro procházky či sport jako Karlické údolí, lomy Amerika, Svatý Jan pod skalou, Bubovické vodopády a mnoho dalšího.

I přes umístění na hranici Prahy a Středočeského kraje se do centra hlavního města dostanete automobilem za 39 minut. V Berouně budete automobilem za 15 minut. Z Vysokého Újezda je dobré napojení na metro linky B – Zličín, kam se dostanete regionálním autobusem z Berouna či Vysokého Újezdu do 30, respektive 50 minut.

Rád Vám poskytnu další informace, ale především Vás zvu na prohlídku této útulné nemovitosti.

Přehrát video

Obývací pokoj s jídelnou spolu v kombinaci s vysokým stropem vytvářejí magickou atmosféru.

Vestavěná kuchyně na míru s kvalitními spotřebiči Whirpool.

Pracovna je nutností pro každý den home office, ale i pro klidné chvilky jen pro vás.

Koupelna se zapuštěnou vanou - hotová oáza.

Dětský pokoj je tak akorát velký a jistě jím nepohrdne žádné dítko ani teenager.

Koupelna patřící k ložnici vám dá pocit, jako byste byli v lázních.

Ložnice s vestavěnou skříní je krásně prostorná.

Vzdušná minimalistická chodba s úložným prostorem.

Náhledy na detaily, které vás vtáhnou do atmosféry domu a technické vybavení, kterým objekt disponuje.

Pergola se zahradou budou vaším venkovním pokojíčkem.

Přední část domu včetně zahrádky a parkovacího stání.

Fotografie domu a bezprostředního okolí z dronu.

Půdorysy pro lepší představu o dispozicích nemovitosti i zahrady.