Prodej krásného bytu 3+kk na jednom z nejlukrativnějších míst v pražských Stodůlkách!

Prodej krásného bytu 3+kk na jednom z nejlukrativnějších míst v pražských Stodůlkách!

Hledáte byt na nejlepším místě z celých Stodůlek? Pokud ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v bytovém domě v ulici K Zahrádkám je to pravé pro Vás. Čerstvě rekonstruované 3+kk se nachází v 1. patře perfektně zrenovovaného, samostatně stojícího bytového domu. K domu náleží pozemek, na kterém proběhla parková úprava dnes slouží obyvatelům domu jako místo pro odpočinek.

Byt samotný byl od základů rekonstruován před pěti lety stavební firmou, dalo by se říct, že plní parametry novostavby. V celém bytě je položen kvalitní lepený vinyl, kuchyň byla zhotovena od truhláře na míru. Dispozice zahrnuje velkorysou chodbu, ze které se dostanete do všech místností. Ideální orientace na jih zajistí spoustu slunečních paprsků a nízké náklady na vytápění. Nadstandardem bytu jsou předokení rolety. Všechny pokoje jsou navíc samostatné a neprůchozí. V každém z nich je tak zaručeno budoucím obyvatelům dostatek soukromí.

V rámci renovace fasády domu byla krom hydroizolace a zateplení instalována také zasklená lodžie, kde se i v zimních měsících drží pokojové teploty. SVJ se o dům perfektně stará, za poslední roky instalovali novou kotelnu, došlo k optimalizaci sklepních prostor, proto k bytu náleží nadstandardně velká kóje. Velmi praktické jsou i další společné prostory jako kolárna, sušárna, prádelna. V následujícím roce SVJ plánuje instalovat fotovoltaické panely na střechu, které budou dále snižovat náklady spojené s užíváním domu. Dalším vyjímečným prvkem v rámci Stodůlek je společná pochozí střešní terasa, ze které je nádherný výhled na Stodůlecký central park a Prokopské údolí.

Lokalita je největší výhodou této nemovitosti. Umístění přímo na okraji parku s pěší dostupností metra B Lužiny. Za domem se nachází vilová zástavba. Na menší nákupy je vhodná dobře vybavená večerka ve vedlejším domě, pro větší nákupy pak obchodní centrum Lužiny. Pro sportovní a rekreační vyžití je ideální již zmiňovaný Cdntrální park park, kde vedou také cyklostezky, in-line stezky, jsou zde sportovní hřiště všeho druhu, dva rybníky, z nichž jeden je vhodný i pro sportovní rybolov, dětská hřiště i mnoho dalšího. V docházkové vzdálenosti je nespočet základních škol, gymnázií a dokonce i vysoká škola ekonomie a managementu.

Byty v této ulici se často prodávají bez veřejné inzerce, proto v případě zájmu doporučuji neváhat, jedná se opravdu o perlu v rámci nabídky na Praze 13.

Přehrát video

Ložnice.

Druhý pokoj.

Kuchyně s obývacím pokojem a jídelním koutem je dostatečně prostorná pro obyvatele ale i případné návštěvy.

Z předsíně máte vstup do všech pokojů.

Koupelna a WC.

Zasklená lodžie.

Bytový dům je zrenovovaný a velmi dobře opečovávaný.

Bezprostřední okolí bytového domu.

Ze střechy budete mít dechberoucí výhled do okolí.

V domě je vám k dispozici také kolárna.

3D a 2D půdorys nemovitosti s kótami.