Prodej kompletně zrekonstruované chaty v Pticích k celoročnímu bydlení!

Prodej kompletně zrekonstruované chaty v Pticích k celoročnímu bydlení!

Hledáte chatu, v níž byste mohli trávit krásné chvíle v přírodě, sami, nebo s rodinou? Tak už dále nehledejte, možná je právě tohle ta pravá nabídka pro Vás.

V zastoupení vlastníků Vám nabízím útulnou zrekonstruovanou chatu pro rekreaci či celoroční bydlení. Chata (39 m2) se rozkládá na pozemku o výměře 642 m2, najdete tu i pergolou pro posezení s rodinou či přáteli, zahradu a kůlnu/garáž. Zkrátka vše, co potřebujete pro spokojené pobývání v tomto malém ráji v zeleni.

Důležité body:
– příjezd po asfaltu skoro až k chatě, celoročně přístupné
– dostatečný zdroj vody (kopaná i vrtaná studna), zavedené do chaty, nově budovaná koupelna a oddělená toaleta
– zavedená elektrika, pohodlné vytápění klimatizací, kterou můžete ovládat z telefonu na dálku, případně lze dotápět přímotopem a kamny na tuhá paliva.
– připraveno k nastěhování, bez jakýchkoli nutných oprav a rekonstrukcí

Pozemek s chatou se nachází na polosamotě, obklopen lesy a několika dalšími rodinnými či rekreačními stavbami. Díky výhodné lokalitě nedaleko Berouna či Prahy se obec a její okolí stává čím dál tím více oblíbenějším místem pro žití. Samotná chata je zděná, disponuje jedním nadzemním podlažím a je částečně podsklepená. Uvnitř se nachází vstupní místnost, která plní částečně funkci jídelny a letní kuchyně. Dále zde najdete samostatnou toaletu, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem, kuchyni s obývacím pokojem a samostatnou ložnici. Dispozičně by se dalo hovořit o 2+1 Na zahradě je kromě již zmíněné pergoly s posezením umístěna také kůlna a garáž v jednom. Pozemek je prostorný, obklopují ho vzrostlé stromy a spousta zeleně, avšak dolehne sem i dostatek slunečního svitu. Nemovitost je napojena na elektřinu, voda je k dispozici ze dvou studen – vrtané (50 m hloubka, s přidáním filtru bude voda pitná) a kopané (užitková voda) až do domu a odpad je velmi dobře vyřešen jímkou. Zaparkovat můžete přímo na pozemku a to klidně i několika auty. Internet je v této lokalitě poskytován od standardních poskytovatelů/operátorů, zejména bezdrátovou cestou.

Chata se nachází v atraktivní lokalitě Prahy – západ, odkud se za 15 minut autem dostanete do Hlavního města, například na Zličín (metro B). Pouhé dva kilometry od chaty se nachází vyhlášené koupaliště Chrustenice s bazéném 50m. Obec Ptice disponuje občanskou vybaveností – obchodem s potravinami, školou, školkou a městským úřadem, ve vedlejší obci Úholice nebo v Rudné pak naleznete i poštu, lékárnu a další obchody a služby. Do Rudné se autem dostanete za 8 minut, stejně jako autobusem č. 307, který jezdí každých 20 minut.

Srdečně Vás zvu na prohlídku!

Přehrát video

Obývací pokoj je napojený na kuchyňský kout za rohem, dostanete se odtud také do ložnice.

Kuchyně je zrenovovaná a je v ní dostatek prostoru na vaření.

Ložnice nabízí dostatek prostoru pro 2 nocležníky.

Koupelna a toaleta jsou oddělené.

Veranda, letní kuchyňka a jídelna v jednom.

Pohled na exteriér.

Zahrada s pergolou je oázou k odpočinku i aktivnímu trávení volného času.

Bezprostřední okolí domu a pohled na nemovitost shora.

3D a 2D okótovaný půdorys pro lepší představu o dispozicích nemovitosti.