Prodej hezky řešeného bytu 3+1 v pražské Krči!

Prodej hezky řešeného bytu 3+1 v pražské Krči!

Hledáte byt v Praze, z něhož není daleko do přírody, ale ani do centra města? Právě jste ho našli!

Tento hezky řešený panelákový byt o dispozici 3+1 s balkonem se nachází v 10. patře panelákového domu v Praze – Krčí a disponuje celkovou obytnou plochou 62 m2. V bytě se nachází 4 místnosti – kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, který je průchozí z chodby a kuchyně, dále ložnici a dětský pokoj – obě místnosti jsou neprůchozí. Koupelna se sprchovým koutem a toaleta jsou přístupné z chodby. K bytu náleží také balkon (7 m2) s výhledem do okolí a také komora, která se nachází na patře. Nemovitost je vytápěna ústředním dálkovým topením. Bytový dům má zateplenou fasádu a plastová okna, nachází v dobré lokalitě, s výbornou dopravní dostupností a přírodu zde máte doslova za rohem. Parkování je zde možné na ulici před domem či v přilehlých ulicích bez parkovacích zón, případně je asi 100 metrů od domu možnost využít placené hlídané parkoviště.

V Praze je vám k dispozici plná občanská vybavenost – pošty, úřady, mateřské či základní školy (vše v dosahu 10 minut MHD), obchody s potravinami (Lidl, Billa, Penny, Albert, Kaufland, Tesco) nebo obchodní centra (Novodvorská Plaza 10 minut MHD, OC Westfield Chodov 10 minut MHD), stejně jako lékárny či nemocnice (Thomayerova nemocnice je chůzí od domu asi 5 minut). Zastávku MHD (Zálesí či Nemocnice Krč) máte od domu vzdálenou 3 minuty chůze, je odsud výborné napojení na metro C (Kačerov) nebo B (Smíchovské nádraží).

Pro milovníky procházek či sportů se v okolí nachází mnohá místa k objevování, ať už v bezprostředním okolí (Krčský/Kunratický les), či o několik zastávek MHD dále (Modřanská rokle, cyklostezka z Modřan nebo Hostivařská přehrada a mnoho dalšího).

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku tohoto skvělého bytu.

Přehrát video

Vizualizace obývacího pokoje, dětského pokoje a ložnice.

Aktuální stav ložnice.

Aktuální podoba obývacího pokoje.

Aktuální podoba kuchyně, do níž je průchod z obývacího pokoje.

Aktuální podoba dětského pokoje.

Aktuální podoba koupelny.

Aktuální podoba chodby.

Okolí panelového domu.

Popisek vztahující se k výše uvedeným fotkám-půdorysům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin