Prodej družstevního bytu 3+kk na severním okraji Prahy v Čimicích!

Prodej družstevního bytu 3+kk na severním okraji Prahy v Čimicích!

Hledáte byt o dispozici 3+kk? Měl by mít kolem 70 m2? A ideálně se nacházet na okraji Prahy? Pokud jste si 3x odpověděli, že ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v panelovém domě v ulici Žalovská, pro Vás bude tím pravým řešením.

Samotný byt je o dispozici 3+kk, rozkládá se na ploše 70,5 m2, náleží k němu ještě balkon (6m2) a sklepní kóje. Byt je v dobrém stavu, poslední rekonstrukce zde byla provedena před cca 15 lety. Nosné stěny jsou pouze po obvodě bytu, tím pádem je možné uzpůsobit dispozice bytu podle svých představ.

Z chodby se dostanete do obývacího pokoje s kuchyní, ložnice a nadstandardně velké koupelny s WC. Ložnice a dětský pokoj/pracovna jsou dostatečně prostorné, rozměrově o něco větší ložnice je pak průchozí a obě jsou orientovány na západ. Obývací pokoj a kuchyně jsou spojeny, místnost působí příjemně otevřeným dojmem. Z obývacího pokoje, který je orientován na východ, se navíc dostanete na balkon, na němž si můžete dopřát příjemné posezení. Byt disponuje toaletou spojenou s koupelnou, v níž se nachází rohová vana. V chodbě a ložnici se nacházejí vestavěné skříně.

Vytápění bytu, stejně jako ohřev vody, jsou zajištěny ústřední dálkovou formou, do bytu je rovněž zaveden plyn pro účely vaření.

Bytové družstvo se o dům velmi dobře stará, v minulosti zde proběhlo několik rekonstrukcí společných prostor, jsou zde kompletně vyměněna plastová okna, fasáda je zateplená, stejně jako střecha, na které se nachází i nová krytina.

Byt je v družstevním vlastnictví, tudíž je možné jej financovat hypotékou pouze v případě, že se zaručíte jinou nemovitostí. Anuita je zcela splacena.

Lokalita, kde se bytový dům nachází, je velmi klidná. Jste takřka doslova na samém okraji Prahy. Umístění bytového domu je v blízkosti pole, parků a zeleně, s pěší dostupností autobusové zastávky Sídliště Čimice – bus 145, 152, 202, 905 (4 min chůze). Do centra Hlavního města se dostanete MHD za 35 minut, autem pak za 30 minut. Nedaleko bytového domu (do 10 min chůze) se nachází mateřská a základní škola, v sousedních Bohnicích a Dolních Chabrech jich je pak také několik. Na nákupy jsou vhodné dobře vybavené prodejny Albert či Lidl (3 min autem), Billa, (4 min autem), Penny Market (6 min autem) a Kaufland (10 min autem). Do 10 minut docházkové vzdálenosti máte přímo v Čimicích lékárnu i poštu. Na procházky i aktivní odpočinek je ideální Bohnický lesopark, Draháňské údolí a přírodní park Draháň-Troja. Nedaleko bytového domu najdete také skatepark, dětská hřiště a mnoho dalšího.

Přehrát video

První pokoj sloužil jako ložnice. Je sem vsazena vestavěná skříň.

Druhý pokoj.

Obývací pokoj působí otevřeně a je z něj přístup na lodžii.

Kuchyně je propojena s obývacím pokojem.

Předsíň disponuje vestavěnou skříní.

Koupelna a WC byly renovovány cca před 15 lety.

Výhled z lodžie je do zeleně.

Bytový dům je dobře opečovávaný.

3D a 2D okótovaný půdorys pro lepší představu o dispozicích nemovitosti.


Kompletní podklady k této nemovitosti naleznete pod tímto QR kódem. Stačí ho jen naskenovat vaším telefonem.