Prodej chaty 60 m², pozemek 191 m², Černošice, okres Praha-západ

Připraveno pro Vás

Prodej chaty na krásném místě s perfektním výhledem

V zastoupení majitelé Vám nabízím chatu na romantickém místě s výhledem na Všenory a navazující Brdské lesy. Orientace chaty na jihozápad Vám zajistí dostatek slunce po celý den.

Chata se nachází na pozemku o výměře 191 m2, samotná chata se rozkládá do dvou podlaží, přízemní obsahuje dvě menší místnosti. Vstupní chodbu, obývací pokoj s krbem a kuchyňku. V horním podlaží Vás potěší velký obytný pokoj, prosklená veranda a prostorná terasa.

Chata je připojena na elektrický proud, voda byla dosud řešena dovozem cisternou, nicméně projekt na studnu je v běhu. Odpad je sveden do jímky. V okolí je spousta chat užívaných k trvalému bydlení.

V těsné blízkosti chaty protéká potok, který se vlévá do Berounky. Samotná řeka je vzdálena pouhých 7 minut chůze. Velkou výhodou je fakt, že se chata nachází mimo záplavovou oblast.

Chata je situována v krásné přírodě na okraji CHKO Český kras. V Černošicích se nachází veškerá občanská vybavenost jako jsou obchody, restaurace, kavárny, městský úřad, sportovní hřiště a vše co potřebujete ke každodennímu životu. V okolí chaty nalezneme též řeku Berounku, místní zahradnictví a mnoho dalšího.

Přehrát video

V zastoupení majitelé Vám nabízím chatu na romantickém místě s výhledem na Všenory a navazující Brdské lesy.

V horním podlaží Vás potěší velký obytný pokoj, prosklená veranda a prostorná terasa.

Chata se nachází na pozemku o výměře 191 m2, samotná chata se rozkládá do dvou podlaží, přízemní obsahuje dvě menší místnosti.

Chata je připojena na elektrický proud, voda byla dosud řešena dovozem cisternou, nicméně projekt na studnu je v běhu.

Odpad je sveden do jímky. V okolí je spousta chat užívaných k trvalému bydlení.

V těsné blízkosti chaty protéká potok, který se vlévá do Berounky. Samotná řeka je vzdálena pouhých 7 minut chůze.