Prodej bytu (43 m2) před rekonstrukcí v Hradci Králové!

Prodej bytu (43 m2) před rekonstrukcí v Hradci Králové!

Pokud hledáte byt s klidnou atmosférou, který je obklopený zelení a nachází se v Hradci Králové, pak jste možná našli to pravou nemovitost přímo pro vás! Tento byt, který je momentálně před rekonstrukcí, si Vás jistě získá nejen tím, že si jej budete moci upravit přesně podle svých představ. Lokalita, v níž se bytový dům nachází, je totiž klidná, ovšem disponuje plnou občanskou vybaveností.

Tento byt o dispozici 1+1, který lze vhodněji přestavět na 2+kk, se rozkládá na ploše 43 m2. Nachází se ve 4. NP cihlového domu, v posledním poschodí.. K bytu náleží také malá lodžie, kde si můžete odpočinout sami, s přáteli či rodinou. V bytě aktuálně najdete předsíň, komoru, pokoj, kuchyni, koupelnu a samostatnou toaletu. Po možné přestavbě lze tuto nemovitost přetvořit na předsíň, samostatnou ložnici, obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyní a v neposlední řadě také společnou koupelnu s WC. Nemovitost je ideální mladé páry nebo pro všechny, kteří chtějí bydlet samostatně v adekvátně prostorném a útulném bytě.

Bytový dům je napojen na vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu, samotný byt pak disponuje kombinovaným plynovým kotlem, který nejen že byt vytápí, ale zajišťuje také ohřev vody.

V blízkosti nemovitosti najdete kompletní občanskou vybavenost. Do 10 se automobilem dostanete k obchodům Lidl, Kaufland, Penny či Billa, v blízkém okolí bydliště se také nachází základní či mateřské školy, zdravotní středisko, úřad, poštu, mnohé parky, které máte v pěší dostupnosti v okolí do 10 minut chůzí, kde naleznete rybníky, hřiště a všeobecně útočiště pro děti, dospělé, sportovce i nesportovce a milovníky zeleně.

Do centra Hradce Králové se dostanete automobilem za 7 minut. Během několik.a minut se také dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky.

Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku této nemovitosti.

Přehrát video

Současný obývací pokoj s ložnicí, kde může být po rekonstrukci obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelním koutem.

Aktuální podoba kuchyně, respektive místo, kde se v budoucnu může nacházet ložnice.

Chodba je dostatečně prostorná.

Koupelna a WC jsou nyní zvlášť, v budoucnu je ale možné je spojit.

Výhled z balkonu je do zeleně a klidné ulice.

Zde vidíte bytový dům, v němž se byt nachází a jeho okolí.

Vizualizace budoucího obývacího pokoje s kuchyní a ložnice.

Vizualizace budoucí koupelny s toaletou.

Půdorys pro byt řešený formou 1+1.

Půdorys pro byt řešený formou 2+kk.