Prodej bytu 3+kk 72 m², Chlebovická, Praha 9 - Letňany

Prodej prostorného bytu 3+kk v pražských Letňanech!

Hledáte rodinné bydlení s klidnou atmosférou s dostupností do centra Prahy? Tento prostorný byt o dispozici 3+kk s dvěma terasami si Vás jistě získá. Okolí, v němž se nachází bytový dům, je velmi klidné, ale současně nabízí veškerý komfort občanské vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace či kavárny, sportovní hřiště a vše, co potřebujete. Dům, v němž se byt nachází, byl postaven v roce 2010. Byt, který je orientovaný na východ, se nachází v posledním 5. NP a disponuje celkovou obytnou plochou 72.5 m2 s dvěma terasami o výměře 7,8 a 24,6 m2. K bytu náleží také sklep o výměře 3,9 m2 a nadstandardně velké garážové stání v 2. PP. V bytě se nachází dva pokoje (menší a velký), které mohou sloužit jako pracovna či ložnice/dětský pokoj, obývací pokoj s kuchyní, samostatná koupelna s vanou, samostatná toaleta a také komora. Terasy jsou orientovány do zástavby rodinných domů, budete zde mít tedy krásný výhled, soukromí a klid bez ruchu silnic. S koupí zároveň získáte podíl na pozemcích v areálu, stejně jako na dětském hřišti. V blízkosti nemovitosti naleznete veškerou občanskou vybavenost. Obchodní centrum Letňany je vzdálené jen 10 minut chůze, stejně jako Aquapark Lagoon, zimní stadion Letňany či Surf arena (pokud jste milovníky vodních sportů). Před domem jsou veřejné tenisové kurty. Během 20 minut se chůzí dostanete k letňanskému lesoparku, který vybízí nejen k rodinným procházkám, ale i sportu jako je bruslení nebo cyklistika.
Nakoupit si můžete v blízkém okolí v prodejnách Penny market,Tesco, Lidl či Albert. Přímo u domu je prodejna farmářských potravin U Olivera. V okolí se nachází základní i mateřské školy, městský úřad, pošta či lékárna. Na konečnou metra linky C Letňany jsou to 2 stanice busem nebo cca 1.3 km pěšky. Dostupnost autem je z Letňan také velmi příznivá. Během několika minut se dostanete na městský okruh i na stěžejní výpadovky. Rád Vám poskytnu bližší informace, ale především Vás zvu na prohlídku tohoto útulného bytu.

Přehrát video

Byt, který je orientovaný na východ, se nachází v posledním 5. NP.

Obývací pokoj se vstupem na terasu.

Moderní kuchyňská linka s jídelním koutkem.

Ložnice s dostatkem úložného prostoru.

Další pokoj, který může sloužit jako pracovna či ložnice/dětský pokoj.

V bytě se nachází samostatná koupelna s vanou, samostatná toaleta a také komora.

Terasy jsou orientovány do zástavby rodinných domů, budete zde mít tedy krásný výhled, soukromí a klid bez ruchu silnic.

Okolí, v němž se nachází bytový dům, je velmi klidné, ale současně nabízí veškerý komfort občanské vybavenosti, jako jsou obchody, restaurace či kavárny, sportovní hřiště a vše, co potřebujete.

Byt disponuje celkovou obytnou plochou 72.5 m2 s dvěma terasami o výměře 7,8 a 24,6 m2. K bytu náleží také sklep o výměře 3,9 m2 a nadstandardně velké garážové stání v 2. PP.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin