Prodej bytu 2+kk v pražských Jinonicích nedaleko metra!

Prodej bytu 2+kk v pražských Jinonicích nedaleko metra!

Hledáte zajímavou investiční příležitost? Nedaleko metra, ale také s dobrým dopravním spojením autobusem či autem? Pokud ano, pak věřím, že jednotka, která se nachází v bytovém domě v ulici Do polí v pražských Jinonicích je to pravé pro Vás. Tento byt o dispozici 2+kk a rozloze 45 m2 se nachází v 1. NP cihlového, hezky situovaného bytového domu. Současně s koupí bytu také získáváte podíl na 7 družstevních bytech, které se pronajímají, jedná se celkem o 28 m2. K dispozici Vám bude také soukromý dvůr, náležící k bytovému domu, který poskytne dostatek prostoru pro pověšení prádla, odpočinek nebo grilovačku.

Samotný byt je v dobrém stavu, je hezky udržovaný, disponuje, stejně jako celá stavba dřevěnými eurookny. Dispozice 2+kk již napovídá, že zde naleznete vstupní chodbu, z níž se dostanete do koupelny s vanou a WC, dále se odtud také dostanete do obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Ložnice je pak přístupná z obývacího pokoje a je v ní dostatek prostoru pro vybudování menší rohové šatny, pracovního koutu nebo umístění koutu pro malou ratolest. Byt je prosvětlený a působí útulným dojmem. Ohřev vody a vytápění jsou zajištěny plynovým kotlem, vařit zde budete na elektrické indukční desce a elektrické troubě. V ložnici a obývacím pokoji se nachází topná tělesa. K bytu mimo jiné náleží také sklepní kóje.

Družstvo se o dům perfektně stará, z peněz, utržených z prodeje tohoto bytu bude celá částka použita na realizaci nové střechy, elektrických rozvodů, vodoměrů, rekonstrukce sklepních prostor a společných prostor. Budoucí majitele jistě potěší i fakt, že nejsou vyžadovány žádné poplatky do družstevního fondu na chod a údržbu domu, jelikož družstvo vlastní byty, které pronajímá a z nich jsou tyto poplatky hrazeny. Budete tak mít o náklad méně a k úhradě Vám zůstane jen za plyn a elektřina. Zajímavým výhledem je také převod do osobního vlastnictví, který družstvo plánuje. Při něm pravděpodobně dojde k prodeji 7 bytů, kdy se zisk z nich bude dělit mezi 11 družstevníků.

Lokalita je u této nemovitosti bezesporu velmi kladným prvkem. Objekt se nachází 3 minuty chůze od metra B Jinonice. Pokud preferujete dopravu automobilem, z. ulice prakticky rovnou vyjedete na Radlickou radiálu a dostanete se tak rychle na všechny důležité tahy. Za domem se nachází vilová zástavba, nedaleko pak také kancelářsko-rezidenční areál Waltrovka. Na nákupy je vhodná dobře vybavená prodejna Billa v areálu Waltrovka, pro větší nákupy pak poslouží obchodní centrum Galerie Nové Butovice (10 min autem/MHD), kde najdete prodejnu Albert, ale i mnoho dalších obchodů a služeb. Nedaleko, avšak opačným směrem, jsou také prodejny Lidl či Tesco, cca 10 minut autem/MHD. Pro sportovní a rekreační vyžití jsou ideální nedaleké parky Vidoule, Cibulka, nebo Prokopské údolí. V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská, základní škola, a dokonce i Univerzita Karlova – Fakulta sociálních věd..

 

Přehrát video

Neprůchozí pokoj, v němž se původně nacházela ložnice, nabízí dostatek prostoru i pro vybudování menší šatny nebo pracovního koutu.

Kuchyně s prostorem pro obývací pokoj a jídelní kout.

Kuchyně je vybavená elektrickou indukční deskou a troubou na elektřinu.

Koupelna je vybavena vanou a je spojena s toaletou. Pozitivní je, že je zde okno a dá se zde větrat.

Vstupní chodba disponuje šatní skříní, která nabízí dostatek úložného prostoru.

Vizualizace Vám pomohou představit si, jak by byt mohl vypadat v novém.

3D a 2D okótovaný půdorys bytu pro lepší představu o jeho dispozicích.